18 Susan van Oosten-Valckx Suzanna Maria Cor den Herder Arnold P.C. de Groff Silly Dhuyvetter - Schauwvliege OVERLEDEN Jeanine Naessens-Gerres fr^OVERIGE BERICHTEN zaterdag 26 januari 2019 Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Zo lang je kon, hield je de regie en het leven in eigen hand. Nu moeten wij jou loslaten... weduwe van Jan van Oosten Zij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Den Haag: Bianca en Esat Kubilay, Asude, Devran Bristol (GB): Pascal 23 januari 2019 Correspondentieadres: Johan Huizingastraat 41,2552 MB Den Haag De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van Susan in het uitvaartcentrum naast het crematorium. In de ontvangkamer is gelegenheid tot schriftelijk condoleren en na de dienst kimt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "Tiet zap hm in Mme ênym Diepbedroefd maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van Susan van Oosten-Valckx 1952-2019 Sinds 2017 weduwe van Jan van Oosten. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende, moeilijke tijd in welke we hen zoveel mogelijk zullen bijstaan. Broers, zussen en familie Valckx Hulst, 23-01-2019 Bedroefd namen we afscheid van Mevrouw Godelieve Hinneman weduwe van De heer Julien De Jaeger Geboren te Oostburg op 6 februari 1935 en overleden te Gent op 17 januari 2019. Dit melden u: Maria Esmeralda De Jaeger, kinderen en kleinkinderen en partner Mare Flamant Peter De Jaeger, kinderen en kleinkinderen en partner Boonlom Klangnok haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen We namen in intieme kring afscheid van Godelieve. Dit bericht geldt als enige kennisgeving. 9000 Gent, Spinmolenplein 217 9000 Gent, Keizervest 48 Online condoleren via www.smet-uitoaart.eu Toen was het stil Maar voor ons kwam de zon weer op.. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze ma, oma Duckie Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat ze zo geliefd was. Koewacht, januari 2019 Myriam en Andre Chantal en Sjef Tamara en Paul Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Voor de overweldigende belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons veel steun en troost gegeven. Gert-Jan en José Angela, Kelly Johnny en Diana Wesley, Jaimy Driewegen, januari 2019 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste moeder, mijn oma en dochter Ineke Goosen-Zijl Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Ineke in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Pieter Goosen Jeannette - Nora Don PJ.Schuurmans Axel, januari 2019 Hartelijk dank aan iedereen voor de vele blijken van belangstelling in wat voor vorm dan ook tijdens de ziekte en overlijden van mijn man, vader en opa Jan Dubbeldam Henny Dubbeldam kinderen en kleinkinderen Westdorpe, Januari 2019 Daar het mij onmogelijk is een ieder persoonlijk te danken voor uw belangstelling en medeleven welke ik mocht ontvangen na het onverwachte overlijden van mijn lieve man wil ik u langs deze weg hartelijk danken. Het is mij tot grote steun. Thilda de Groff - van Waesberghe Sas van Gent, 26 januari 2019 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Namens de familie, Huub Dhuyvetter yai\d^eY« m Smet Calsyn Uitvaart - Eeklo - Kaprijke - Sint-Laureins - Ertvelde - 09 377 14 07 - 09 377 75 79 Z V Slager Uitvaartzorg HcIlemAJti Sukok Slower Daaa AIUha Srutte*. werkt*, eau*, te*. wtAsdjij afscktid Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen Overlijden melden: 0800 8192 Inlichtingen: 06 109 707 36 HVfYf^asdje*. -sitter ui

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 146