Kikker vindt een vriendje OP=OP van 23 januari tot en met 2 februari 2019 /*24\ Boeken bestellen via www.blz.nl. Geen bezorgkosten voor boekbestellingen VV vanaf 15,00. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op www.blz.nl Het grote Vellhui Max Velthuijs Max Velthuijs Het vrolijke voorleesboek van Kikker Het grote flapjesboek van Kikker Kikker is jarig 'Ben ik vandaag jarig?' zei Kikker verbaasd. 'Dat was Groen is de mooiste kleur van de wereld! Kikker Lief boek over de verjaardag van Kikker. ik helemaal vergeten.' is groot en Beertje is klein. De winter is koud Een bijzondere dag die hij graag viert met 'Maar wij niet!' riepen zijn vrienden in koor. en de zomer is warm. Ontdek en leer kleuren, zijn vriendjes! Kikker is een vriend voor alle leeftijden. Een oer- tellen, vormen, geluiden en nog veel meer Kartonboekje 5,00 Hollandse held, maar over de hele wereld geliefd! in de vertrouwde wereld van Kikker in dit stevige Dat viert hij met een dik boek vol verhalen. kartonboek, met meer dan 60 flapjes! Lees het voor, beleef het mee, en vier de verjaardag Flapjesboek 15,99 van Kikker! Gebonden 15,95 "O hvl O Gebonden Max Velthuijs Kikker vindt een vriendje Kikker zag iets Liggen in het bos. Het was een klein beertje. Hij nam hem mee naar huis, zorgde goed voor hem en leerde hem praten. Ze werden beste vrienden. Maar op een dag wilde Beertje terug naar waar hij vandaan kwam. Ze moesten afscheid nemen, en Kikker was heel verdrietig. Maar toen, op een ochtend, heel vroeg... Voorleesdagen bij Blz. Max Velthuijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 136