k% FAMILIEBERICHTEN 15 Comelis Kramer Jacob Otto van Erk COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Bianca Dijke Jaap Jaap van Erk Jan van Sluijs DANKBETUIGING Lelwtfe/Johawwia/ MóV - de/Ja%er /jÊmmmm Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze vriend Lou Cijsouw Wij wensen Yvonne en de familie veel sterkte toe. Jo en Mien Kees en Rine in herinnering Jo Bram en Pietje in herinnering Lou Cijsouw Wij moeten afscheid nemen van onze buurman en vriend Lou Cijsouw Wij wensen Yvonne en de kinderen veel sterkte de komende tijd. Ina Boogaard Piet en Hennie van Sighem Theo en Joke Verduijn Frans en Wilma Dronkers Adrie en Mattie Peene Peter en Anna de Muijnck Enigs en algemene kennisgeving Met veel liefde gedenken wij onze lieve zorgzame en belangstellende vader, grootvader en overgrootvader Kees sinds 2016 weduwnaar van Truus den Dekker Arnemuiden, zo december 1925 t Vlissingen, 18 januari 2019 Den Haag: joke Kramer en Hugo Roelofs Anna (in herinnering/ Esmee en Sander, Line Middelburg: Ad Kramer en Geertine van Netten jasper Freek (in herinnering/ Fabian en Stefan ju lia Simon Wij bedanken alle medewerkers van WVO zorg Ter Reede voor de liefdevolle verzorging van onze vader en grootvader. Correspondentieadres: Gruttostraat 6,4332 CG Middelburg De crematie beeft in besloten kring plaatsgevonden. Wat is het leven oneerlijk Waarom toch?... Zij blijft in herinnering onze meest positieve en vrolijke collega. (Oud-)collega's Restaurant de Westkaap Moedig zagen wij jou alles watje dierbaar was loslaten. Wij koesteren de fijne herinneringen aan een mooi mens. Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij u weten dat, na een periode van ziek zijn is overleden, mijn lieve man, onze geweldige papa en allerliefste opa Hoedekenskerke: jopie van Erk-den Rooijen Hassocks (GBJ: Marjan en Nick Kendall-van Erk johanna Catharina Hoedekenskerke: Arjan en josé van Erk-van Dongen Maart je Tijs Ovezande: Anne en jan de Muijnck-van Erk Bo en Roy Max Vita Oostendestraat 33,4433 AK Hoedekenskerke. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van jaap en te condoleren op maandag 28 januari van 19.00 uur tot 19.30 uur in de St. Maartenskerk, Slotstraat 3 te Baarland. Wij nodigen u uit voor de rouwdienst op dinsdag 29 januari om 14.00 uur in de kerk "de Ark", Kerk straat 32 te Hoedekenskerke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Daarna begeleiden we jaap in besloten kring naar het crematorium. Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van Ruim 30 jaar begeleidde hij, op zijn onnavolgbare wijze, onze diensten op ons orgel waaraan hij zo gehecht was. Wij wensen Jopie, kinderen en kleinkinderen kracht en troost toe. Protestantse gemeente "de Ark" Hoedekenskerke In liefdevolle herinnering Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Lena Speijer - van Sluijs en kinderen Wij danken iedereen voor het warme medeleven, de vele lieve kaarten, brieven en telefoontjes die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante Weduwe van Johan Mol f 11 juni 1999 11 juli 1930 Wolphaartsdijk t 11 december 2018 Geersdijk De vele belangstelling heeft ons erg goed gedaan en is een grote steun voor ons. Familie de Jager Wolphaartsdijk, 21 januari 2019 vrijdag 25 januari 2019 Heden is overleden onze goede vriend André en Nele Westkapelle, 24 januari 2019 20-05-1939 23-01-2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens pSCfl op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43