NYNKEDEJONG Oranjevrouwen zijn populair, veel vraag naar WK-tickets DAGEN! ©088-7070600 RONDREIZEN OF OP CRUISE? Westelijke Middellandse Zee Schatten van Bulgarije 6 woensdag 23 januari 2019 Column ^0 @Nynke De kaartverkoop voor de duels van de Oranjevrouwen op het WK voetbal in Frankrijk loopt als een trein. De kaarten die de KNVB beschikbaar had, waren maandag binnen een paar uur grotendeels uitverkocht. Cyril Rosman Zeist Voor de groepswedstrijden tegen Kameroen (15 juni, Valenciennes) en Canada (20 juni, Reims) zijn via de KNVB geen kaarten meer beschikbaar. Voor het eerste groepsduel te gen Nieuw-Zeeland (11 juni, Le Havre) waren gisteren nog wel kaartjes te koop via de bond. ,,De wedstrijd tegen Nieuw-Zeeland is op een doordeweekse dag en Le Havre is wat verder weg dan de andere twee speelsteden, we had den verwacht dat de verkoop daarvan iets minder hard zou gaan'', stelt een KNVB-woord- voerder. De voetbalbond krijgt van de FIFA per duel maar zo'n 8 procent van het totaal aantal kaarten. In de drie stadions waarin de Oranje vrouwen spelen, passen tussen de 21.000 en 25.000 toeschouwers. Dat houdt in dat de KNVB rond de tweeduizend kaarten per wed strijd te verdelen had. De helft daarvan gebruikt de KNVB voor sponsors, acties en families van de speelsters. De resterende duizend kaarten per duel gingen maandag in de voorverkoop. ,,We hadden wel verwacht dat de verkoop snel zou gaan, dus we hadden graag meer kaarten gehad.'' Het houdt overigens niet in dat de duels al helemaal zijn uitver kocht. Via de FIFA zijn momen teel nog kaarten te koop, maar die i De KNVB verkocht zelfs al 700tickets voor de WK-finale kunnen alleen in pakketten wor den aangeschaft: bijvoorbeeld voor alle duels die in Valencien nes worden gespeeld. ,,We ver wachten dat de kaarten die daar van overblijven in maart nog in de vrije verkoop komen.'' Ook komen er waarschijnlijk nog kaarten beschikbaar die niet ver kocht worden door de voetbal bonden van de tegenstanders. Voor de finale (7 juli, Lyon) heeft de KNVB 2200 kaarten be schikbaar, zo'n zevenhonderd daarvan zijn al verkocht. Wie is die gast? Wat moet hij daar? Waarom heb ben ze voor hem geko zen? Ik ken hem helemaal niet! Nee, ik kende hem ook niet, terwijl ik de showrubrieken heus wel volg. Duncan Laurence is de Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival, en we hebben nog een paar maan den de tijd om hem te le ren kennen. Cornald Maas zegt dat zijn lied fantastisch is. En ik ge loof Cornald altijd, dus nu ook. En ik snap ook wel dat nóg een jaar Waylon er voor zou zorgen dat je de gehele Nederlandse de legatie in een dwangbuis kunt afvoeren. Want Waylon is natuurlijk een leuke, au thentieke, iet wat onaange paste vent, maar dat lijkt me best lastig zijn er nog altijd amateurwiel renners van middelbare leeftijd die in hun dromen de Tour de France rijden en op Alpe d'Huez de concurrentie verpulveren. Mensen die dromen dat ze met hun appeltaarten ooit Heel Holland Bakt winnen. Senioren die The Voice Senior winnen met hun ver sie van My Way. Cornald Maas en de apostelen van het Songfestival hadden ge makkelijk voor een gevestigde naam kunnen kiezen. Een Maan of een Alain Clark bijvoorbeeld. Ik hoopte zelf op nog eenmaal Ruth Jacott. Maar voor alle naïeve dromers van Nederland is het fijn dat we Duncan sturen. Als Duncan Lau rence naar het Songfestival kan, een jongen die we tot nu toe ken den van zijn vierde plaats bij een zangwedstrijd, dan lijken al onze eigen dromen ineens ook niet meer zo onrealistisch. Zie Duncan als de verpersoonlijking van de onverwachte kans werken als je in zo'n strak format zit als het Songfestival. Dan nu lie ver een kneedbare jongen die nog aan het begin van zijn carrière staat. Duncan is goed nieuws voor de organisatie en goed nieuws voor ons stervelingen. Want als Dun can naar het Songfestival kan, dan gloort er hoop voor ons allemaal. Zie Duncan maar als de verpersoonlijking Ij van de onverwachte 5 kans. Iedereen heeft wel een droom. Iets schijn baar onbereikbaars, waarvan je eigenlijk denkt dat het nooit gaat gebeuren. Maar toch, wie weet. Ergens hou je hoop, want hoop is een prachtig iets. En zo 8-daagse groepsrondreis 8-daagse cruise per 4* Costa Fortuna Ontdek diverse steden aan de Middellandse Zee! O.a. Barcelona, Valencia Rome Vliegreis, transfers fooien t.w.v. 84,- p.p. 2 prachtige vaarroutes Vertrek april t/m oktober 2019 Ontdek het prachtige Bulgarije O.a. Plovdiv, Melnik en Veliko Tamovo Vliegreis rondreis per touringcar Overnachtingen in 3- of 4-sterrenhotels Vertrek april t/m oktober 2019 reizen nl Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! Kortingen tot 1 boeking Cruise o.b.v. volpension! Incl. NL-sprekende reisleiding! zie stipreizen.nl/crcwmb zie stipreizen.nl/bghvbb GO Duncan geldig t/m 31 jan. 2019 korting PP- korting .PP dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk a He voorwaarden opstipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 6