"O" COLOFON Familieberichten Theo de R Theo de "Ruijsscher Theo de Ruijsscher FAMILIEBERICHTEN 13 Jf J? Janny de Visser - de Voogd Palmyre Marie Louise Cuelenaere Henk Oreel Anne-Marie de Ruijsscher - Temmerman Heer Uw trouw duurt eeuwig, laat het werk van Uw handen niet los. Psalm 138:8b In dankbaarheid voor het leven dat haar is geschonken, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma sinds 8 mei 2015 weduwe van Willem de Visser *17 juni 1926 f 21 januari 2019 Ab en Anja Natasja en André; Manda en Jelmer, Anouk, Esther Rebekka en Hico; Matthijs, Jasper, Milou Chris en Marianne; Stevie, Basten, Suus, Fem Ingeborg en Marnvq Mees, Eva, Sam Ada en Rob Mananne en Justin; Isabel, Bregje Wim Correspondentieadres: Dorpsweg 103 1697 KG Schellinkhout De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 januari om 13.30 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. woensdag 23 januari 2019 ZV Na een kort ziekbed is overleden onze broer zwager en oom Familie Oreel Neven en nichten Afscheid is onmacht afscheid is gemis afscheid is hetgeen dat zo onvermijdelijk is Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn zorgzame man en maatje, onze lieve pa en trotse opa echtgenoot van Hoofdplaat, 19 september 1955 Hoofdplaat, 21 januari 2019 Anne-Marie Mariska en Tinus Stan Kevin Schoolstraat 32 4513 AR Hoofdplaat De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 26 januari om 11:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffie kamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot onze grote droefheid is maandag overleden onze lieve broer, zwager en oom Hij heeft veel voor ons betekend. Wij zullen je missen. Peet en Astrid Herman Johnny Willy en Gini Emmy en Gerrit Neven en nichten Hoofdplaat, januari 2019 In volle vrede is na een werkzaam leven van ons heengegaan mijn lieve moeder en onze tante weduwe van Johan Florent Ducheine Biervliet, 13 mei 1926 IJzendijke, 20 januari 2019 Biervliet: Prudent Ducheine Neven en nichten Correspondentieadres: Noordstraat 1,4521 BV Biervliet Dank voor de liefdevolle verzorging van mijn moeder in Emmaus afdeling Molenberg. U kunt afscheid nemen van Palmyre op donderdag 24 januari om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 25 januari om 10.30 uur in de kerk aan de Kerkstraat te Biervliet. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Biervliet. Alleen schriftelijk condoleren. Het is onbeschrijflijk, mijn schoonzoon, onze schoonbroer en oom is er niet meer Wij zullen vreselijk missen. Corry Linda Mike Jim en Roxanne V Werner en Monique Ricardo en Linda Laura en Kevin SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 66