FAMILIEBERICHTEN 13 Cees Lodder Cees Lodder Cees Lodder Janny de Visser - de Voogd Zorg Aandacht (Respect Liefste Marga, Cees Lodder Cees Lodder Dhr. C. Lodder OVERIGE BERICHTEN IN MEMORIAM woensdag 23 januari 2019 De Zeeuwse Muziekschool heeft met ongeloof en verdriet kennisgenomen van het onverwachte overlijden van ons bestuurslid Cees Lodder Wij hebben Cees leren kennen als een zeer betrokken bestuurder met veel aandacht voor de waarde van kunst en cultuur binnen de samenleving. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Namens bestuur en medewerkers van de Zeeuwse Muziekschool, Loes Meeuwisse, voorzitter Jan Hut, algemeen directeur Heer Uw trouw duurt eeuwig, laat het werk van üw handen niet los. Psalm 138:8b In dankbaarheid voor het leven dat haar is geschonken, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma sinds 8 mei 2015 weduwe van Willem de Visser *17 juni 1926 f21 januari 2019 Ab en Anja Natasja en André; Handa en Jelmer, Anouk, Esther Rebekka en Nico; Matthijs, Jasper, Milou Chris en Marianne; Stevie, Basten, Suus, Fem Ingeborg en Marnix; Mees, Eva, Sam Ada en Rob Marianne en Justin; Isabel, Bregje Wim Correspondentieadres: Dorpsweg 103 1697 KG Schellinkhout De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 januari om 13.30 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. !)w uitvaartwensen in vertrouwde handen ÜJh DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! voor een persoonCijhe uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoCafscheid. PM Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons bestuurslid de heer Wij kijken met respect terug op zijn grote betrokkenheid bij ons Veiligheidshuis. Bestuur en directie Veiligheidshuis Zeeland, de directeur, de voorzitter, B.J.P.R.C. Vanassche drs. A.R.B. van den Tillaar Wij zijn geschokt door het trieste bericht van het onverwachts overlijden van de heer Cees was lid van ons Algemeen Bestuur sinds mei 2018. In eerdere jaren was hij o.a. lid van het MT van LétE (de sociale werkvoorziening op Walcheren). Cees was een mensen-mens. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen; wij wensen hen sterkte. Bestuur, directie en medewerkers van Orionis Walcheren Diep geschokt hebben we bericht ontvangen over het plotselinge overlijden van Als voormalig adviseur heeft Cees destijds een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van onze Stichting ROAT te Vlissingen. We wensen zijn vrouw Mariannekinderen en familieleden veel sterkte toe om dit intense verlies te kunnen dragen. Namens bestuur en medewerkers Stichting ROAT Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van wethouder In de korte tijd dat we met hem hebben mogen samenwerken waardeerden we zijn grote interesse in de wisselwerking tussen beleid en de dagelijkse praktijk. Onze gedachten zijn bij zijn familie, vrienden en andere naasten. Namens Woongoed Middelburg Anja de Groene Voorzitter Raad van Commissarissen Eric de Ceuster Bestuurder Wij zijn geschokt door het geheel onverwachts overlijden van onze wethouder cultuur We hebben Cees leren kennen als een zeer betrokken wethouder en zullen zijn inzet voor de Stadsschouwburg Middelburg missen. We wensen zijn vrouw, kinderen, overige familie en vrienden veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Raad van Toezicht, directie en medewerkers Schouwburg Middelburg B.V. Met groot verdriet vernamen wij dat onze gewaardeerde Middelburgse collega wethouder op de leeftijd van 61 jaar is overleden. Wij herinneren hem als een betrokken bestuurder met wie wij op een goede wijze hebben samengewerkt, maar vooral herinneren wij hem als een fijne collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen allen veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissingen, de secretaris, de burgemeester, mr. drs. ing. M. van Vliet drs. A.R.B. van den Tillaar De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl U TVAARI ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle 23 januari 2018 23 januari 2019 Een jaar verder, Weer iets dichter bij je. Our time to share together is in the next life. Aart COLOFON E-mail: famllleberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45