12 FAMILIEBERICHTEN Cees Lodder Cees Lodder Cees Lodder Cees Lodder onze lieve Cees Cees Lodder Cees Lodder woensdag 23 januari 2019 Verdrietig en verbijsterd zijn we vanwege het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Cees Lodder Cees was een bevlogen mens met een groot hart voor zijn gezin A. Lodder-Bakker Piet en Annette Fiona Daniël Martien en Marion Gerine en Martijn Marieke en Ivo Elim Theo en Liesbeth Bas Emma René en Marijke Rebecca en Maarten Deborah The night seems to fade But the moonlight lingers on There are wonders for everyone The stars shine so bright But they are fading after dawn Zo oneerlijk, zo onverwachts... Mijn lieve schat, onze lieve papa en schoonvader. Jij was onze rots in de branding. We gaan je zo missen. Hij werd 61 jaar. Marianne Michelle en Remy Mitchel 19 januari 2019 Correspondentieadres: Zuidsingel 98 4331 RV Middelburg Cees is thuis, waar wij graag de laatste dagen in de intimiteit van ons gezin met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 26 januari van 11.30 tot 12.45 uur in het stadhuis aan de Markt te Middelburg. Aansluitend zal hier om 13.00 uur de herdenkingsbijeenkomst worden gehouden. De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. Er is alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance, registers zullen hiervoor aanwezig zijn. Bloemen kunnen voorafgaand aan de uitvaartdienst, vanaf 10.00 uur bezorgd worden in het stadhuis. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega bestuurder Cees was sinds 22 mei 2018 wethouder van de gemeente Middelburg. Hij genoot van het wethouderschap en vond het fijn om weer terug werkzaam te zijn in onze organisatie en zijn geliefde stad Middelburg. Cees werkte van 1 januari 1980 tot april 2001 bij de gemeente Middelburg als beleidsmedewerker Onderwijs en als sectiehoofd Arbeidsvoorziening. In de korte periode van zijn wethouderschap hebben we Cees leren kennen als gedreven, sociaal en authentiek. Cees liet vaak weten zijn werk als wethouder fantastisch te vinden. Cees zag dossiers nooit los van de mens die erachter schuil gaat, ging graag in gesprek en zocht altijd de samenwerking. Een echte bruggenbouwer. Cees was altijd en overal zichzelf en kenmerkte zich door zijn rustige benadering. Dit wierp vaak een ander licht op de zaak. Cees inspireerde ons om anders naar zaken te kijken. Wij gaan hem missen als collega-bestuurder en als mens. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Marianne, zijn kinderen Michelle en Remy, Mitchel, zijn moeder en andere familieleden. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. College van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg Harald M. Bergmann, burgemeester Aart van den Brink, gemeentesecretaris Johan Aalberts, Chris Dekker en Chris Simons, wethouders Geen woorden voorzo'n verlies.Zo plotseling. Zo'n intens verdriet achterlatend... Zo'n groot gemis... We zullen de leegte die je achterlaat altijd voelen. Dag lieve schoonzoon, zwager en oom M.W. van den Berge - de Klerk Willem Marijke de Klerk Jerney Alex en kinderen Wesley Nimra en kinderen Glenn Sylvia Karin Hans Riemens John Mariette van den Berge Sean Ramon Kevin Finn Bedroefd en geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van wethouder vanaf 22 mei 2018 raadslid van 29 april 2018 tot 22 mei 2018 van de gemeente Middelburg Cees zocht samenwerking met de gemeenteraad en inwoners. Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer dankbaar. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, moeder, familie en vrienden. Namens de gemeenteraad van Middelburg, Harald M. Bergmann, voorzitter Mirjam Wisse-Roelse, raadsgriffier Cees Lodder Lieve Mies er gaat geen moment voorbij dat we niet aan je denken. We zijn er voor jou en je familie. Yara en Vicky Met ongeloof, ontsteltenis en diepe verslagenheid hebben wij er kennis van genomen dat uit het leven is weggerukt. Onze gedachten gaan uit naar Marianne, Michelle en Remy, Mitchel. Wij willen, kunnen en zullen hem nooit vergeten. Bestuur en fractie van de Lokale Partij Middelburg. Ons bereikte het droevige bericht dat plotseling is overleden de heer C. Lodder lid Algemeen Bestuur GGD Zeeland Wij zijn hem dankbaar voor zijn inzet. Wij wensen zijn familie en collega's veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie en medewerkers GGD Zeeland, J-F. Mulder, voorzitter R. de Meij, directeur Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van wethouder Wij hebben hem leren kennen als een betrokken en bijzonder sympathieke man. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Participatieteam Trekdijk Ons bereikte het droevige bericht dat onze wethouder zeer onverwacht is overleden. Velen van ons kennen Cees ook als oud-collega. Dit overlijden komt voor ons allen als een schok. Cees was nog maar korte tijd als wethouder aan de slag. Dat deed hij met veel enthousiasme en met oprechte belangstelling voor ons allemaal. Helaas moeten wij nu al afscheid nemen van hem. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, moeder en familieleden heel veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers van de gemeente Middelburg PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44