0 FAMILIEBERICHTEN 11 Adriana Janse - Onderdijk - Annie - V Pieter Adriaan Lamper Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jaap Janse f 2013 's-HeerArendskerke, 28 september 1937 f Kapelle, 21 januari 2019 's-Gravenpolder: Tanja en Jan van Hoepen-Janse André en Femke Goes: Lizet en Ronald van Toer-Janse Eline Goes: Jolanda en Frank de Lange-Janse Marouscha Fayola en Jogchem Wemeldinge: Rian en Pete Grant-Janse Duncan Onze dank gaat uit naar huisarts J.A. de Jong en alle medewerkers van Thuiszorg Cederhof voor de goede verzorging en begeleiding. Spaarlingsstraat 22,4421 GE Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 26 januari om 11.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kitskinderseweg te Kapelle. Na de begrafenis is er in de Mozeskerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Annie Janse - Onderdijk Jaap Rus De heer ing. J. Rus Anna Pieternella Sturm-van der Est 'k Ben reizend naar die stad Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat, na een zorgzaam en werkzaam leven, rustig van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en (over)opa Piet 26 juli 1932 22 januari 2019 S. Lamper-Servaas Ella en Henk Quakkelaar-Lamper Maijan en Kees van Dixhoorn-Lamper Leoni en Bart, Valerie, Veerle Arco en Roxanne, Ruben Corné Bo» Anja en Sjaak Jouwsma-Lamper Peter Saskia en Ricardo Hans en Lianne Lamper-Pikaar Moerplein 40 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 26 januari om 10.00 uur in de Hervormde Kerk, ingang Oude Torenstraat, te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in kerkelijk centrum De Haven, Paardenmarkt 8, gelegenheid tot condoleren. woensdag 23 januari 2019 PM Wij wisten niet dat het al zo laat was. Onze dierbare zus, is niet langer bij ons. Met liefde gedenken wij haar, haar zorgzaamheid en zachtmoedigheid. Wij hebben diep respect voor de moed waarmee zij haar leven weer oppakte na het overlijden van Jaap en voor de kracht die zij toonde tijdens de ziekte die haar onverbiddelijk sloopte. Wij sluiten Annie liefdevol in ons hart. Kinderen en kleinkinderen, wij leven met jullie mee in deze moeilijke tijd. Tan, Jasper, Cathrien, Mina, Gideon Cocky, Riet, Joost Wij hebben afscheid moeten nemen van onze nestor en vriend Zijn inbreng en belangstelling voor iedereen blijven ons dierbaar. Wij wensen Lies en de familie sterkte met dit verlies. Past Probus Club Honte Met groot verdriet vernamen wij het overlijden van oud-verzetsstrijder Wij herinneren ons zijn dappere inzet tijdens de Tweede Wereldoorlog en grote betrokkenheid bij de herdenkingen nadien. Wij zijn hem dankbaar voor zijn inspanningen om de Slag om de Schelde meer bekendheid te geven. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen allen veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissingen, de secretaris, mr. drs. ing. M. van Vliet de burgemeester, drs. A.R.B. van den Tillaar Wij willen je rust gunnen al Is vol droefheid ons hart je lijden zien en niet helpen kunnen dat is onze grootste smart Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve (schoon jmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 22 juni 2006 weduwe van Jacobus Sturm 3 december 1928 t 16 januari 2019 Rinus en Suus Elly en Walter Ruud en Esther Lisa, Lucas, Aaron, Sophie Krista en Laura Matteo Lida Joke (in herinnering) Erik (in herinnering) Correspondentieadres: Familie Sturm p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken de medewerkers van WVO thuiszorg en de medewerkers van Ter Reede, Vondellaan voor hun liefdevolle zorg voor onze moeder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43