0 10 FAMILIEBERICHTEN Jacobus Frank Kousemaker Frank Kousemaker Wouter Bakker Arie Hoeijmans V OVERLEDEN „Ome Piet" Piet Lamper Frank u A Helaas moeten we afscheid nemen van onze Rinus en Marieke Scheele en kinderen Jan en Ina van Putten en kinderen Psalm 31: 16 Mijn tijden zijn in Uw hand Bedroefd, maar intens dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve pa en allerliefste opa maar.vooruitziend naar het moment van de opstanding, bij het klinken van de bazuin van God! Goes: 26-08-1941 t Breda: 20-01-2019 Maddy Kousemaker - de Waard Kinderen en kleinkinderen Burg. v. Berchemstraat 11 4691 JL Tholen D.V. vrijdag 25 januari om 13.30 uur wordt de dankdienst gehouden in de Ichthuskerk, Doelweg 7 te Tholen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Tholen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Amissio naast de begraafplaats. Met grote verslagenheid, maar vol mooie her inneringen, nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Paul en Berna Hofstede - Kousemaker Erik en Dita Kousemaker - de Veij Neven en nichten 20 januari 2019 Frank Kousemaker Een bijzonder leven Een bijzonder mens Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud moeten wij u mededelen dat is overleden mijn broer en zwager in de leeftijd van 71 jaar. Anton en Loes Bakker Correspondentieadres: Familie Bakker Wittezeestraat 10 4388 GG Oost-Souburg De begrafenis heeft naar zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: 'Ik ben wat moe..! Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. Toon Hermans Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve man, vader en opa. Ondanks zijn ziekte heeft hij nog zoveel mogelijk uit het leven gehaald. Hoewel hij het graag anders had gewild, heeft hij vrede met dit einde. We zijn trots op hem. Gelukkig hebben we de tijd gehad om afscheid van elkaar te nemen. Voor altijd in ons hart. Heerlen, 12 november 1944 Goes, 21 januari 2019 Riek Hoeijmans-de Boer Hélène Ad-Jan, Trudy, Jord en Rachel Doret, Jeroen, Jack, Rover en Kate Groen van Prinstererstraat 38, Goes Correspondentieadres: Ch. A. Hoeijmans Akkerstraat 34, 5171 VB Kaatsheuvel De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 26 januari om 12:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aan sluitend is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samen zijn. Geen bloemen. Vl Jaap de Roo Hendrik Oreel Henk OreeL Henk Oreel woensdag 23 januari 2019 Erg verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve zwager en oom Dankbaar zijn wij voor de vele mooie en warme herinneringen. We wensen Maddy, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Betsy de Waard - Kamerling Rines de Waard (in herinnering) Evan en Mariëlle Alwin en Nathalie Nora en Esmée Hierbij delen wij u mee dat onverwacht is overleden mijn man, onze vader en opa Hoedekenskerke, 22 maart 1930 Lathus, Fr., 21 januari 2019 Lathus, Fr. Amsterdam Lathus, Fr. Mart de Roo-Boudeling Carla de Roo en Chika Nancy Govers-de Roo Nino en Annaelle Medea De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 25 januari a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats van Lathus. Correspondentieadres: Le Marsat 86390 Lathus-St Remy(Fr.) Als een schip verdwijnt achter de horizon is hij niet weg. Wij zien hem alleen niet meer. Vol bewondering voor zijn wilskracht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Vlissingen 2 december 1935 t Goes 20 januari 2019 Grietje Oreel-Marijs Geertje en Winfred Simone en Rocco Emmay en Martijn Adriana Jan-Hendrik en Mona Thijs Manouk Dinand Correspondentieadres: Rosenburglaan 41 4385 JE Vlissingen Op donderdagavond 24 januari kunt u van 19.00 tot 20.00 uur afscheid nemen van Henk in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Op vrijdag 25 januari is er in hetzelfde uitvaartcentrum een bijeenkomst om zijn leven te gedenken. De bijeenkomst begint om 10.30 uur. U bent van harte welkom. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis kunt u ons condoleren in De Voorzorg. Na een kort ziekbed is overleden onze broer zwager en oom Familie OreeL Neven en nichten Op zondag 20 januari 2019 is overleden onze zwager Kees Jaap en Tonnie Ko en Clara Job Henk en Loes Dies en Klazien Lieven en Som Jan en Monic Jannie en Floor Addie en Jaap Rinus en Margrit Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42