FAMILIEBERICHTEN 17 jrc^v Met je Rijlaarsdam -Vromans Catharina Maria Jozina Kusse - Hameling Tanny CCarijs-tRjj^ OVERLEDEN Cor (Cornelis Willem) de Groot zaterdag 19 januari 2019 Onze goede vriend Cor de Groot is van ons heengegaan. We verliezen in hem een warm, wijs en inspirend mens. We zullen hem erg missen. Frank en Anneke Dominicus Henk en Toos Looijs Henk en Anne van der Laan Sjaak van Loo en Marja van Kooten Tineke van Iwaarden Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze lieve zwager en oom Cor de Groot weduwnaar van Jannie Grootjans Zwagers, schoonzussen, neven en nichten familie Grootjans Goes, 17 januari 2019 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jarenlange trouwe sponsor van W Philippine Harry Wiskerke Wij wensen zijn familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verhes. Bestuur en leden van Voetbalvereniging Philippine C Rotterdam, 27-11-1939 Goes, 17-01-2019 V Wees steeds bescheiden, zachtmoedig en geduldig, en verdraag elkaar in liefde. Efeziers 42 echtgenote van Simon Cornelis Rijlaardam 18-6-2013 Zoeterwoude t Wemeldinge 4-10-1929 17-1-2019 Anja Arjen en Judith Metje en Koen Marie Annet en Duco Simone en Steven Johan en Dorine Matthijs David Tessa Connie en Bart Piëta Roel Jaapjan en Cristina Tia Elis en achterkleinkinderen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 januari 2019 om 13.30 uur in de St. Maartens kerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Wemeldingse Zandweg te Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de St. Maartenskerk. Correspondentieadres: Zonnedauw 11,4635 BL Huijbergen C Ik ben geroepen door God. Hij heeft mijn naam genoemd. Ik heb gestreden, maar ik mag hier niet meer blijven. Ik moet gaan. Dit zijn de woorden van mijn lieve schat, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn dochter 5 april 1950 Arnemuiden f 18 januari 2019 Op een nacht zei ze: "maar, ik zie ze allemaal weer terug in de hemel". Kees Kusse Peter en Anqueline Mitchel en Bloeme Sharissa Chanella Ruud en Ilse Hathanaël Chanelle Oma Hameling-Sturm Na een afscheid volgde altijd het zoete van het weerzien, ook nu zullen wij ons verheugen op dit weerzien. Nieuwstraat 17 4341 AR Arnemuiden De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 22 januari om 13.45 uur in het crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel van hetADRZ en onze huisarts voor de goede zorgen. V "97 jaar... Enige en algemene kennisgeving Als je te moe bent om te leven, is eeuwige rust een zegen Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa, broer en oom Ad Onderdijk Wemeldinge, 7 maart 1950 f Wemeldinge, 17 januari 2019 Erwin en Marion Elise, Matthieu en Juul en overige familieleden Correspondentieadres: Westenakker 6, 5321 WP Hedel U kunt afscheid nemen van Ad in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 in Goes, op dinsdag 22 januari van 17.30 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 25 januari om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de lounge van het crematorium. In besloten kring hebben we afscheid genomen van Christa Brouwer Rotterdam, 23 januari 1949 f Goes, 31 december 2018 We zullen haar missen. Laurens, Duncan en Jody. p/a: Lodewijk Pincoffsweg 434,3071 AS Rotterdam PM Schoonheid is zichtbaar geworden liefde (Plato). Een bijzonder mooi mens: weduwnaar van Jannie de Groot - Grootjans Zijn liefde, creativiteit en wijsheid blijven altijd bij ons. Irene de Groot Gertjan Nobbe Mirjam de Groot Rob van Dijk Sander, Elise Trijnie Huisman - Kloosterhuis De dienst van gedenken en dankbaarheid, geleid door ds. A.C. de Groot, is op donderdag 24 januari 2019 om ll.OOuurindeJohanneskerk, Burgemeester Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Voorafgaand aan de dienst bestaat vanaf 10.15 uur de gelegenheid tot condoleren. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Hansweertsestraatweg in Kruiningen. Na afloop is er gelegenheid om met familie en vrienden herinneringen op te halen in Rond-lnn (Hoofdstraat 77a, Kruiningen). Indien u wij vergeten zijn u een rouwkaart te ver sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Correspondentieadres: Benonistraat 3,4421 DN Kapelle ik heb een prachtig leven gehad." "Strooi uit mijn as bij hen die mij dierbaar waren" Dankbaar voor alle mooie jaren, hebben wij in liefde afscheid genomen van weduwe van Jan Clarijs Kruiningen, Goes, 13 januari 1922 15 januari 2019 Lia (in liefdevolle herinnering) en Jaap José John en Monika (in liefdevolle herinnering) Anita en Peter Norbert en Marijke klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Clarijs Aagje Dekenstraat 40,4381 RZ Vlissingen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 22 januari om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk, Singel 106 te Vlissingen. Voorafgaand is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 tot 10.45 uur. De crematieplechtigheid zal om 12.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend treffen wij elkaar voor een informeel samenzijn in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45