'Cultheld? Ik viel in slaap bij Peter Hein!' Met een ticket naar drie geweldige films! MEDIA CULTUUR 25 0 DE SLIMSTE FANS zaterdag 19 januari 2019 Geen winter zonder het olijke seniorenduo Philip en Maarten op NPO 2. Fans Gudo Tienhooven en Alexander van Eenennaam slaan geen aflevering over. Elke zaterdag blikken zij terug op De Slimste Mens. AvE: ,,Hij wilde de boswachter kapotmaken, maar zover kwam het niet. Toch vond ik Korneel Evers een topkandidaat. Kleurrijk. Ik kan alleen niet kiezen wie de leukste van het seizoen was: Korneel of toch Edson, die Stevie Wonder als VAR de schwalbes van Neymar wil laten beoorde len?" GT: ,,Ga ik toch voor Cornald, uhhh sorry, Korneel. De beste paardenimitator van ons land, de tamagotchi-killer. Een fanatieke speler én goede verliezer, want: 'Ik was een leuke kandidaat.' Maar we riepen het al na de eerste week, beste Alexander. Het draait uitein delijk niet om de 'leukste mens'. Het was de koelbloedige Peter Hein die de boswachter kapot maakte." AvE: „Ja ja, ik weet het. Maar ik viel er bijna bij in slaap. Gelukkig was Maarten wel op dreef in de slotweek. Bijvoorbeeld toen hij tegen Philip zei dat hij rustig in de Amazone had kunnen gaan zwemmen tussen de krokodillen en piranha's. „Deze functie had je ook met één been kunnen doen." GT„We hebben het hier toch over een quiz en niet over het ter ziele zijnde De Kwisl Laat ik het dan opnemen voor Peter Hein. Een collega van ons vertelde me net dat haar tienerkids de CBS- man geweldig vinden. Iemand die óók weet wie de populaire rappers zijn, droog uit de hoek kan komen, soms door het oog van de naald kruipt. Ze vinden hem een 'cult- held'.'' AvE: ,,Laten we het daarop hou den. Ik hoop intussen dat de makers straks in de zomer weer komen met kandidaten als Jaike (weet je nog, vorige zomer?), Korneel en Edson. Jij met je ken nisquiz, het scheelt niet veel of we krijgen op de valreep nog ruzie, Gudo!'' GT: Op z'n Freriks-deftig: ,,We moeten helaas nu afscheid van je nemen, Alexander, maar we heb ben van je genoten. Je was een leuke Fan..." Oké, vooruit dan: ,,Tot volgend seizoen!'' ,,Als Geer en Goor ook aanschuiven bij een talkshow, kom ik niet!'' ,,Als ik het gedrag van prins Bernhard kon doorgronden, was ik verder gekomen dan dit programma" „Volendam moet eens wat vreemdelingen toelaten om mee te trouwen" LrONKfNG Komend jaar zijn er maar liefst drie Live-action Disney-fiLms in de bioscoop te bewonderen: Dumbo, Aladdin en The Lion King. Speciaal voor alle liefhebbers heeft Disney de Disney Passepartout in het leven geroepen. Met één ticket kun je voor maar €25,- naar alledrie de bioscoopfilms. De deelnemende bioscopen zijn Kinepolis, Pathé en Vue. Ga naar pzc.nl/filmcadeau

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25