V Alexandra Brandes FAMILIEBERICHTEN 19 Corrie Roelands - Platjouw Anneke Eerland - de Voogd Marleen de Wit - Dijkers Bmmlw DANKBETUIGING ^anrufj c5(Jt£e!k-(Qmak Eric de Smet Ad Kuijs zaterdag 19 januari 2019 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze ma en oma Cornelia Maria Josepha danken wij uw hartelijk, het heeft ons enorm gesteund. Maarten en Nancy Jelle en Iemke Sanne en Bas Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Het was voor ons hartverwarmend. Middelburg, J. J. Eerland Robert en Sonja Lisanne Kathy en Dennis Jelmer Jolanda Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zorgzame moeder, lieve oma en omaatje Lena Verbrugge-Bom Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Familie Verbrugge-van Cadsand Familie Verstraten-Verbrugge Januari 2019 f934 - 2018 Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Janny de Smet-van der Ploeg Kinderen en kleinkinderen Clinge, januari 2019 Heel veel dank aan iedereen voor het medeleven en de lieve troostende woorden, kaartjes en berichtjes na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Het is allemaal nog heel onwerkelijk maar het is voor ons een troost om te weten dat (o)pa en (o)ma nu weer samen zijn. Wij willen Buurtzorg Hoek en de artsen en het team van afdeling A2 van ZorgSaam Ziekenhuis heel erg bedanken voor alle lieve en goede zorgen. Natasja en Anatole Teun, Pim Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Janna Buijze-Lourens Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Januari 2019 ZV Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma. Wij willen u hartelijk danken voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. Jos Scheele Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, januari 2019 'Van Hart tot Hart" Een handdruk zo warm, even een arm om je heen Zoveel liefde en steun aan ons gegeven Een kaart, een brief of bloemen, wat het ook zij, was een troost in deze moeilijke tijd Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen Heimwee naar een bijzonder mens Wij danken iedereen Laudia Q'ari «f Romy, Jeroen Ruben, Iris, Julia Mare, Kyra Jona, Rosalie Talitha, Robbert Breda, januari 2019 Voor het vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u hartelijk danken. Els Ku ijs-Dek Judith en Wilco,Stijn, Isa Robin en Dheza, Thelma Goes, januari 2019.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 146