X 18 FAMILIEBERICHTEN "N X OVERLEDEN Harry Wiskerke Harry Wiskerke Irena Sylvia de Boever - van Dorsselaer DANKBETUIGING familieberichten zaterdag 19 januari 2019 Nu heb je eindelijk rust je lijden is voorbij jouw liefde en je warmte liet je achter bij ons echtgenoot van Cobi Seghers In de leeftijd van 70 jaar. Cobi Wiskerke-Seghers Miranda en Dennis Alyssa, Damon Gerben en Jurgita Evelina 11 januari 2019 Weststraat 24 4553 AJ Philippine De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van ZorgSaamThuis afd. Sluiskil, De Wilg 2 van de Blaauwe Hoeve en afd. A2 van ziekenhuis de Honte. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jarenlange trouwe sponsor van W Philippine Harry Wiskerke Wij wensen zijn familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging Philippine Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij zijn bedroefd maar dankbaar voor alle mooie herinneringen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Gezamenlijke mosselrestaurants Philippine Veilig in Jezus armen. r Na een lang en goed leven hier op aarde, waarvoor zij God dankbaar was en voorzien van het Sacrament der Zieken, is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder - Ireen - sinds 6 februari 1996 weduwe van Maurice Gustaaf de Boever Koewacht, 23 januari 1926 t Terneuzen, 17 januari 2019 Terneuzen: Edith de Lege - de Boever Maarten de Lege Correspondentieadres: Basaltpromenade 53,4533 CC Terneuzen De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 23 januari om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 in Terneuzen. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats bij haar man op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b in Terneuzen. Na de begrafenis kimt u de familie condoleren en is er een samenzijn in de koffiekamer van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan de dokters, het verplegend personeel van de IC en het ambulance personeel voor de goede en liefdevolle zorg aan haar gegeven. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een lang en arbeidzaam leven is van ons heengegaan onze markante, lieve schoonzus en tante Leny Marinussen-Koole geliefd echtgenote van onze zwager en oom Pieter Marinussen. Onze gedachten zijn bij haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Bep Koole Maap Sinke Fons van den Goor Neven en Nichten In liefde gedenken wij: Paul en Prien, Leen en Suzan, Marinus, Ton en Maria, David en Janny, Ko, Boudewijn en Koos, Gideon en Krina, Pieter, Riet, Wim Kloetinge, 14 januari 2019 Herinner mij niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, trotse oma en overgroot oma CTannede fSdtaria dh(izadet(i CNies(iens - de dddtutjnd Tannie weduwe van Johan Nieskens Levenspartner Dries de Bok f Sint Kruis, 30 mei 1936 Aardenburg, 16 januari 2019 Marjo en Albert Schallier - Nieskens Petra Nieskens t Rhonda Manon en Ruben Jillian, Lennox Nadia en Martin Correspondentieadres: Grote Maagdenstraat 53 4524 ER Sluis De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 23 januari om 13:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Willy Herman willen wij iedereen van harte bedanken. De vele kaarten en warme woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. Leny Herman kinderen en kleinkinderen Axel, januari 2019 Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP online ZV COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Voor de enorme belangstelling bij het verlies van mijn man, onze pa en onze opa FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 145