FUN SPUL Een lekker goedkoop luchtje' 1200pagina's, en ze wegen niets' Ik heb inmiddels wel dertig paar' 'Het scheelt mij blessures. Denk ik' 'Inspirerende teksten en muziek' De favoriete hebbedingen van cabaretier en programma maker Peter Heerschop (58). Hij is een van de BN'ers die op school voorlezen tijdens De Nationale Voorleesdagen, van 23 januari tot 2 februari. TEKST JOLANDA VAN DER PLOEG Eau de toilette Davidoff ,,Ik heb altijd een luchtje op: Boss, Davidoff, Agua de Cruyff. Het kan van alles zijn; mensen zullen mij niet herkennen aan mijn geur. Al hoewel: als ik een geur ken en ik zie hem voor de helft van de prijs, dan koop ik hem. Zo was Cool Water van Davidoff laatst maar 40 euro. Je herkent mij dus aan de geur die in de aanbieding is.'' E-reader Kobo ,,Ik ben gek op papieren boeken, mijn huis staat er vol mee. Als ik thuis lees, pak ik een boek. Maar de tijd dat ik zes boeken in mijn rugzak stopte als ik op vakantie ging is voorbij. Tip: Max, Mischa en het Tet-offensief; 1200 pagina's. Heb je wel een vakantie voor nodig maar weegt niets op je e-reader.'' Gympen Quick „Quick is een oud Nederlands merk dat weer helemaal terug is. Ik voetbalde vroeger op Quicks - die waren goedkoop en sterk - terwijl iedereen Adidas en Puma droeg. Toen werd ik uitgelachen. Nu heb ik wel dertig paar. Ik heb vreemde tenen en draag niks an ders dan gympen. Ik begrijp de vrouw op hakken die ze uitschopt als het feest is afgelopen. Dat doe ik ook met gewone schoenen.'' 0 f Massageroller Trigger Point ,,Als ik met mijn kuiten over dit ding rol, voel ik precies waar de slechte punten zitten. Dat doet best pijn, maar dat lijkt mij juist de bedoeling. Zelfs al is het pure inbeelding, het scheelt mij blessures. Ik gebruik hem voor de voorstelling om te zorgen dat ik er fysiek klaar voor ben. Voor De minister van enthou siasme, waarbij ik begin met rond rennen, is dat zeker nodig.'' Dvd Springsteen On Broadway „Kijken en luisteren naar de regis tratie van deze voorstelling van Bruce Springsteen, daar word ik heel blij van. Hij vertelt zijn levens verhaal en dan ga je vanzelf terug kijken op je eigen leven. Hoe je zelf omging met je ouders, wat je droom was en waar je nu staat. Ook te zien op Netflix, trouwens.'' ZATERDAG 19 JANUARI 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 111