Willem van Splunder FAMILIEBERICHTEN 13 "N V Irene Emelie Westdorp-Deceuninck COLOFON Familieberichten Ireen Dolf Adolf Jan Snel Diepbedroefd, maar met een gevoel van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, willen wij aan u meedelen dat is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma 12 maart 1934 114 januari 2019 Echtgenote van: A.P. Westdorp Moeder van: Tom Westdorp Oma van: Lyanne Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice Zeeuws-VIaanderen, voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Simon Stevinhof 18 4532 KZ Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 januari om 11.15 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is ervan 11.00 tot 11.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in bovengenoemd crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. - liever geen bloemen - Willem van Splunder woensdag 16 januari 2019 ZV And when you lay you down I pray your soul to keep (Joss Stone) Mijn lief lief, onze vader, onze opa, onze is niet meer. Ik houd innig van hem. Journalist Rossum Ritthem 15-2-1946 13-1-2019 Ritthem: Claudia Sondervan Eva, Robin Vlissingen: Marieken Snel Marianne, Nanneke Middelburg: Joris en Mascha Snel-Sterman Romeo Elisa en Dennis, Nikki-Jane Correspondentieadres: Dorpsstraat 16 4389 TP Ritthem Wij brengen Dolf vrijdag 18 januari naar de Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30 in Middelburg, voor een samenkomst vanaf 14.00 uur met iedereen die hem liefheeft, kent en mag. Na 16.00 uur brengen wij hem naar het crematorium in Middelburg. Verdrietig, maar ook dankbaar en vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve maatje en onze bijzondere, ondernemende en lieve vader, opa, overgrootvader en mijn broer Oost- en West-Souburg 21-4-1929 Vlissingen 19-1-2019 Oprichter van de Vlissingse Bootliedenwacht B.V. Gehuwd geweest met Wilhelmina van Splunder-van Belzen 13-3-1988 Wij herinneren hem als een inspirerende persoonlijkheid, die tot het eind goed van geest was met een enorme levenswil. Wij zullen hem in liefde gedenken. Jeanne Martens Wim en Ursula Stephanie en Warren Jeroen Wilma en Anne Jacqueline en Arno Jesse Beorn Sanne Karin en Nienke Onno Annemieke en Jeroen Charlotte Vincent Tonny van Splunder De begrafenis van Willem heeft plaatsgevonden in familiekring op de begraafplaats te Oost-Souburg. Correspondentieadres: Familie W. van Splunder, Dongestraat 12,4388 VM Oost-Souburg. Onlangs hebben wij kennis genomen dat is overleden Wij wensen de familie en overige nabestaanden sterkte toe met dit verlies. Medewerkers Vlissingse Bootliedenwacht B.V. VLB Services Bedrijf B.V. SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57