12 FAMILIEBERICHTEN Willem Jacobus Noordhoek Wim Noordhoek Dennie Lockefeer OVERLEDEN Dennie Lockefeer Echtgenoot van Bernadette de Deckere Lieve coach Dennie Je was zo trots op ons en wij op jou. Je rende met ons mee en wij renden voor jou. Je was er voor ons en nu zijn wij er voor jou. Voor jouw lieve Kyra, haar zusjes en jouw vrouw. Bedankt coach Dennie voor al wat je voor ons hebt gedaan. We vergeten je nooit en je blijft in onze herinneringen voortbestaan. Lieve groeten, Meisjes D2 Carlijn, Rosalie, Roos, Romi, Sanne, Floortje, Florence, Sarah, Kyra de Regt, Sanne, Yaiza, Lela, Nienke. Ook namens de ouders van meisjes D2 Hockeyclub MHC Rapide Er is zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen In het weekend werden we opgeschrikt door het bericht dat Dennie Lockefeer echtgenoot van onze collega Bernadette Lockefeer - de Deckere is overleden. Lieve Bernadette, het is nog allemaal erg onwerkelijk, maar we hopen je nu en in de toekomst zoveel mogelijk te steunen. We wensen je samen met je kinderen, Kyra, Eline en Naomi en andere familieleden kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Schoolteam, bestuur van de scholengroep ProBaz, medezeggenschapsraad, ouderraad, ouders en leerlingen van de Prins Willem van Oranjeschool. Lieve juf Bernadette, Als er een woord zou zijn dat je hart wat troost kon geven, dan hadden we het heel klein, duizend keer voor jou geschreven Firuze, Caithlynn, Matz, Lore, Sahil, Senn, Lars, Jayson, Rosalie, Domonique, Eva, Lieke, Ezra, Haley, Morrison, Sumejje, Chelsea, Bente, Luna, Aditya, Marcel, Jairo, Jechiël, juf Paula en juf Jennifer Dennie Lockefeer "Geborgen bij God voor tijd en eeuwigheid" Wim woensdag 16 januari 2019 tik heb een steen verlegd In een rivier op aarde. Het water gaat er anders dan voorheen. De stroom van een rivier hou je niet tegen, het water vindt er altijd een weg omheen. Misschien eens gevuld, door sneeuw en regen, neemt de rivier m'n kiezel met zich mee. Om hem dan glad en rond gesleten te laten rusten in de luwte van de zee. Diep bedroefd, niet begrijpend wat ons overkomt, melden wij u het afscheid van mijn lieve echtgenoot, onze papa, zoon, schoonzoon, broer en schoonbroer Geboren te Sint-Niklaas op 21 februari 1976 en overleden in UZ Edegem op 11 januari 2019 Kapitein ter lange omvaart Lid van het directiecomité van Van Moer Logistics Medeoprichter van Euroshipping Oprichter en zaakvoerder DELO management en development Assignee of the GOLD program Dubai Lid van de Maritieme kring Antwerpen Lid van Raad van bestuur Port+ papa van Kyra Naomi en Eline zoon van Louis en Marleen Lockefeer - Lenaerts schoonzoon van Alfons en Gerda de Deckere - de Rechter broer, schoonbroer en nonkel van Bert en Jessy Lockefeer - de Vos Lena David en Sabina Leenknecht - Lockefeer Emma Ernie en Marleen de Deckere - Karstens Laura Anouk Delen in het verlies zijn nonkels, tantes, neven, nichten, achterneven en achternichten De families: Lockefeer, de Deckere, Lenaerts en de Rechter. Wij nodigen u uit om met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartliturgie die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op zaterdag 19 januari 2019 om 10.30 uur, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 9.45 uur. Dennie ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die hem een laatste groet wensen te brengen, hebben hiervoor de gelegenheid op donderdag 17 januari 2019 van 19:00 tot 20:00 uur. Rouwcentrum Waem Boonman, Nieuw-Namen, tel.nr. 0114-345-695 Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de vader van onze jeugdspeelster Kyra en coach van ons meisjesteam MD2 Wij wensen zijn vrouw Bernadette en dochters Kyra, Eline en Naomi heel veel sterkte. Leden, vrijwilligers en bestuur van Hockeyvereniging MHC Rapide Hulst ZV Dankbaar en met een diep gevoel van bewondering en respect, hebben wij je langzaam afstand zien nemen van alles wat in je leven belangrijk was. Met verdriet nemen we afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze geweldige opa 30 januari 1931 14 januari 2019 Nellie Noordhoek - van de Kreeke Kees en Maaike Noordhoek - Balkenende Simon en Christine Mieke en Johan Bert Noordhoek en Elly Verhoole Thijs en Vera Luke Kowim Noordhoek en Petra Leendertse Fabian Eefke Rien en Sandra Noordhoek - van de Kreeke Tim Judith Dennis De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 19 januari om 10.30 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoléance in Restaurant Amable, Veerweg 76 te Kamperland. Alle medewerkers en vrijwilligers van Cleyenborch te Colijnsplaat zijn we zeer erkentelijk voor de liefdevolle zorg en betrokkenheid. Correspondentieadres: Jacobastraat 33,4493 BT Kamperland Verdrietig namen wij afgelopen maandag kennis van het overlijden van vader van onze collega Kowim. Wij wensen onze collega en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Familie De Koning Familie Schippers Familie De Kam Familie Van Hee Sam van de Gruiter "Achter een regenboog van tranen schuilt een glimlach van herinnering" Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Bernadette, Kyra, Naomi en Eline en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Team, Medezeggenschapsraad en Ouderraad Basisschool Sint Jozef Nieuw-Namen Kinderopvang Zeeuws-Vlaanderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56