k Leen Scherpenisse FAMILIEBERICHTEN 11 Albert Everaard Bèr Fons Borm Dag lieve Herman Jacob Cornelis Anthonisse Jaap OVERLEDEN Dankbaar voor zijn vriendschap Trots op zijn enthousiasme Bewondering voor zijn strijdlust 'Notfade away' Herman van Dorst Samen Stonesconcerten bezoeken, muziekavonden organiseren, bands naar Sas halen. Het was Hermans' lust en leven. We gaan hem enorm missen. De vriendengroep van 'de Trip bv', Herbert Jonkman, Ronald Möring, Theo Sarneel en Carlo Sandrini. Het droevige bericht bereikte ons dat Herman van Dorst is overleden. Herman werkte vanaf 1992 bij Outokumpu, voornamelijk in logistieke functies. Zijn laatste rol binnen onze organisatie was harbour coördinator. Herman is in mei vorig jaar met pensioen gegaan. We wisten dat Herman ernstig ziek was, maar zijn toch nog geschrokken van zijn snelle overlijden. Wij zullen ons Herman herinneren als een betrokken en gewaardeerde collega, met een waarde volle inbreng. Maar vooral als een bijzonder mens met een groot gevoel voor humor. Wij wensen Margot, Janna en Toon, Nicole en de overige familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Outokumpu Stainless B.V, Westdorpe outokumpu (Q) Albert Everaard Niemand kende zijn strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Op 14 januari 2019 is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Annie Dankaart Hij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Vogelwaarde: St. Jansteen: Kloosterzande: Annie Jorn en Cathy Iris Jorian en Lisa Remco en Barbara Jasmijn Tibbe Wilhelminastraat 12,4581 AS Vogelwaarde We nemen afscheid van hem tijdens de dienst in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c op vrijdag 18 januari om 13.30 uur. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Herman van Dorst Van alles geleefd, van alles gedaan, laat mij maar rustig gaan. Op 12 januari 2019 is overleden onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 79 jaar. Kees en Mina Ella Heieen en Harry Betsy Zijn neven en nichten Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Monuta "Terneuzen" t.a.v. Familie Scherpenisse Bellamystraat 28c 4532 CP Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 17 januari om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. "Non je ne regrette rien" (Nee ik heb nergens spijt van) Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn hele lieve man, onze zorgzame pa en lieve opa echtgenoot van Lilian Borm-Polfliet Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Lilian Alain en Gisela Ellen en Mark Michiel en Karlijn Astrid en Edwin Sven Lois Edwin en Marie-Esmiralda Sofie en Tom Femke en Bert 14 januari 2019 Hulster Nieuwlanddijk 2,4561 RT Hulst Het afscheid zal, ingevolge zijn wens, in besloten kring plaatsvinden. woensdag 16 januari 2019 Corry Werner Vivian Robert Betty Ron Michelle Yannick Onlangs hebben wij kennis genomen van het overlijden van, Vader, schoonvader opa van Remco, Barbara, Jasmijn Tibbe Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe. Leden van Carnavalsvereniging de Knosseljèrs Kloosterzande Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. Onze maat en verenigingsmens pur sang Wij zullen alle leutige momenten, maar vooral zijn vriendschap, missen. Margot, Nicole, Janna en Toon en familie wensen wij heel veel moed voor de toekomst. De Kommeeren Jules les Clochards Wacosta Pa is aan zijn laatste reis begonnen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader weduwnaar van C.A.P. Anthonisse - Kesteloo sinds 1 april 2015 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Poortvliet, 9 mei 1929 Goes, 14 januari 2019 Goes: Jack en Mattie Vita Puck Gino en Janne Mekbib Wemeldinge: Saar-An Ronnie, in liefdevolle herinnering Johnny en Evelien Esmee, Levi Corine Sietske en Arnold Jarno Antoinette en Jos Middelburg: Wilma en Ronny Jessica en Roland Patricia en Rayisa De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 18 januari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er van 12.30 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Goes, naast het rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in het rouwcentrum. Correspondentie adres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v. Fam. Anthonisse Postbus 12 4430 AA 's-Gravenpolder Onze dank en grote waardering gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van zorgcentrum Ter Weel, afdeling Schenge 3, voor de liefdevolle verzorging en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55