Willem van Splunder 12 FAMILIEBERICHTEN Willem Jacobus Noordhoek Wim Noordhoek Wim Wim Noordhoek Willem van Splunder Dankbaar voor zijn vriendschap Trots op zijn enthousiasme Bewondering voor zijn strijdlust 'Notfade away' Herman van Dorst Samen Stonesconcerten bezoeken, muziekavonden organiseren, bands naar Sas halen. Het was Hermans' lust en leven. We gaan hem enorm missen. De vriendengroep van 'de Trip bv', Herbert Jonkman, Ronald Möring, Theo Sarneel en Carlo Sandrini. Jaap de Haan woensdag 16 januari 2019 "Geborgen bij God voor tijd en eeuwigheid" Dankbaar en met een diep gevoel van bewondering en respect, hebben wij je langzaam afstand zien nemen van alles wat in je leven belangrijk was. Met verdriet nemen we afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze geweldige opa 30 januari 1931 14 januari 2019 Nellie Noordhoek - van de Kreeke Kees en Maaike Noordhoek - Balkenende Simon en Christine Mieke en Johan Bert Noordhoek en Elly Verhoole Thijs en Vera Luke Kowim Noordhoek en Petra Leendertse Fabian Eefke Rien en Sandra Noordhoek - van de Kreeke Tim Judith Dennis De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 19 januari om 10.30 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoléance in Restaurant Amable, Veerweg 76 te Kamperland. Alle medewerkers en vrijwilligers van Cleyenborch te Colijnsplaat zijn we zeer erkentelijk voor de liefdevolle zorg en betrokkenheid. Correspondentieadres: Jacobastraat 33,4493 BT Kamperland Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde broer en zwager echtgenoot van P.A. Noordhoek-van de Kreeke Kamperland: J.W.C. Noordhoek t A.C. Noordhoek-Tange Goes: J.A. Burger t J.W.A. Burger-Noordhoek Oostkapelle: N.J. Marcusse t W.J. Marcusse-Noordhoek H.C. Noordhoek t Heinkenszand J.C. Noordhoek E.J. Noordhoek-Nijssen Neven en nichten Verdrietig namen wij afgelopen maandag kennis van het overlijden van vader van onze collega Kowim. Wij wensen onze collega en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Familie De Koning Familie Schippers Familie De Kam Familie Van Hee Sam van de Gruiter Verdrietig, maar ook dankbaar en vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve maatje en onze bijzondere, ondernemende en lieve vader, opa, overgrootvader en mijn broer Oost- en West-Souburg 21-4-1929 Vlissingen 9-1-2019 Oprichter van de Vlissingse Bootliedenwacht B.V. Gehuwd geweest met Wilhelmina van Splunder-van Belzen 13-3-1988 Wij herinneren hem als een inspirerende persoonlijkheid, die tot het eind goed van geest was met een enorme levenswil. Wij zullen hem in liefde gedenken. Jeanne Martens Wim en Ursula Stephanie en Warren Jeroen Wilma en Anne Jacqueline en Arno Jesse Beorn Sanne Karin en Nienke Onno Annemieke en Jeroen Charlotte Vincent Tonny van Splunder De begrafenis van Willem heeft plaatsgevonden in familiekring op de begraafplaats te Oost-Souburg. Correspondentieadres: Familie W. van Splunder, Dongestraat 12,4388 VM Oost-Souburg. Onlangs hebben wij kennis genomen dat is overleden Wij wensen de familie en overige nabestaanden sterkte toe met dit verlies. Medewerkers Vlissingse Bootliedenwacht B.V. VLB Services Bedrijf B.V. Geraakt zijn wij door het overlijden van weer een vriend uit onze vriendenkring. Jaap, die dicht bij de mensen stond en veel voor mensen betekende. Ook bij ons wordt het weer een lege plek. We wensen Marie en haar kinderen veel sterkte toe. Jaap en Saar Oostdijk Ko en Betsy den Dekker Klaas en Jetty van der Woude Lies Jorritsma Heleen Korstanje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44