FAMILIEBERICHTEN 11 Jacob Cornells Anthonisse Lena Marinussen - Koole OVERLEDEN - Jaap - Hendrikus Schefferlie - Hen - Maria Gijssel-van Doezelaar Riet Gijssel-van Doezelaar Lydia Schraa Lydia Schraa 18-04-1928 14-01-2019 Jambres Salakorij woensdag 16 januari 2019 Pa is aan zijn laatste reis begonnen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader weduwnaar van C.A.P. Anthonisse - Kesteloo sinds 1 april 2015 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Poortvliet, 9 mei 1929 Goes, 14 januari 2019 Goes: Jack en Mattie Vita Puck Gino en Janne Mekbib Wemeldinge: Saar-An Ronnie, in liefdevolle herinnering Johnny en Evelien Esmee, Levi Corine Sietske en Arnold Jarno Antoinette en Jos Middelburg: Wilma en Ronny Jessica en Roland Patricia en Rayisa De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 18 januari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is ervan 12.30 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Goes, naast het rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in het rouwcentrum. Correspondentie adres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v. Fam. Anthonisse Postbus 12 4430 AA 's-Gravenpolder Onze dank en grote waardering gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van zorgcentrum Ter Weel, afdeling Schenge 3, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. In plaats van kaarten Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen aan de liefde die hij ons schonk, delen wij u mede dat op 14 januari 2019 van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en grote opa in de leeftijd van 93 jaar Dallas (Texas): Theo en Anita Jan en Rosamber Bruno, Rebel John en Raquel Victoria Goes: KeesenTonny Natasja en Dion Jasmijn, Katelijn Victor en Christine Davi, Jens Correspondentie: Sluisplaat 20 4465 BB Goes De crematieplechtigheid zal in Dallas plaatsvinden met daaropvolgend een herdenking in Nederland. Het is goed zo. Ze heeft gedanst, gefietst, gereisd en daarvan met volle teugen genoten. Ze was mijn vrouw, onze moeder en oma en we waren heel erg blij met haar. Het is goed zo. *'s-Heer Arendskerke, 19 december 1941 t Wemeldinge, 14 januari 2019 Tobias Gijssel Catherine en René Ruisaard-Gijssel, Lotte, Sam en Joost Ronald en Mariebelle Gijssel-Klop, Sara en Patrique, Pepijn André en Bart Remmers-Gijssel Correspondentieadres: Oranjeboomstraat 25,4424 AE Wemeldinge De dankdienst voor Riet haar leven wordt gehouden op vrijdag 18 januari om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 in Wemeldinge. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats in Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. Voor de dienst kunt u persoonlijk afscheid nemen, dit kan van 10.30 tot 11.30 uur in de rouwkamer van Dorpshuis De Wemel. Medewerkers van De Beatrixhof, heel erg bedankt voor de liefdevolle verzorging. Na een langdurige ziekte is onze schoonzus en tante overleden. Familie Gijssel Neven en nichten Wemeldinge, 14 januari 2019 Lieve Lydia, Wat zullen we je warme belangstelling missen! Ina en Co Elly en Rien Tiny en Ko Marjan en Lou Marlien en Rinus Ria en Wim Wij zijn verdrietig door het overlijden van ons koorlid We wensen Jan, kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Bestuur, dirigent en koorleden 'Capella Veerensis' Verdrietig zijn wij door het veel te vroeg overlijden van Lydia was als vrouw van ons bestuurslid Jan altijd nauw betrokken bij onze tennisclub. Wij wensenJan.de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe in de komende tijd. Het bestuur van de Tennisclub Vrouwenpolder AD is er niet meer. Op zondag 13 januari 2019 is Ad Siereveid overleden. Hij was een goede man en een fijne vriend. Heieen, Pascal en Jemma veel sterkte. Nieske en Simon OVER LEVEN zoals de dag uit de nacht treedt treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft Op maandag is overleden onze lieve ma, oma en omi Met liefde kijken wij terug op haar leven, vol zorg voor ons en vele anderen. Rob en Rian Marleen en Berni, Ezra Mirjam en Max, Cato Tom en Annemiek Boudewijn en Willemien Peter en Yi Ling Anne en Abel Jeroen en Marcell, Novl Jacomien en Joan Lenne Anna 'de Meulpit' Kapelseweg 20 4481 PE Kloetinge Ma is op 'de Meulpit'. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op zaterdag 19 januari 2019 om 10:30 uur in de Geertes- kerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend vindt rond 12:00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Geerteskerk. Selamat di tangan Yesus Op maandagmorgen 14 januari hebben wij onze vader, opa en oom toevertrouwd aan de Eeuwige "Sam van de overweg" weduwnaar van Elisabeth Salakorij-Hajen Wassu, 12-11-1926 Middelburg, 14-01-2019 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Familie Salakorij Kanaalstraat 54,4388 BN Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 januari van 12.00 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. De afscheidsdienst zal om 13.00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend vindt de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in boven genoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het team van Kranesteyn, woning 3, voor hun professionele zorg. In Kranesteyn hebben onze ouders hun laatste thuis gevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43