balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! 10 dagen Rondreis Fascinerend Schotland 15 dagen Rondreis Spanje en Portugal Geen aanbetaling! balderman.nl 'Mi" Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 8 dagen De Cotswolds, Bath en Cambridge 10 dagen Rondreis Ierland/ Westkust van Ierland 10 dagen Rome en Florence 10 dagen Istrië Opatija 12 dagen Rondreis Baltische Staten 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 10 dagen Istrië en Slovenië, Umag 12 dagen Makarska Rivièra en Dubrovnik 12 dagen Adnatische kust, Unesco rondreis 12 dagen Engeland, Ierland en Schotland 15 dagen Byzantijnse rondreis (0318) 58 09 58 www.bolderman.nl 10 dagen Toscane, Umbrië en Rome M_L-iNCUJSWE 14 dagen Rondreis Griekenland 12 dagen Rondreis Berlijn, Praag, Boedapest en Wenen 15 dagen Rondreis Klassiek en Andalusië V.a. slechts BI3 DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V Overtocht Calais-Dover v.v. V 2 overnachtingen in Midden-Engeland V 3 overnachtingen in het 3-sterrren Angus Hotel in Blairgowrie V 1 overnachting in Dornoch V 2 overnachtingen in het 3-sterren Caledonian hotel in Ullapool V 1 overnachting in de omgeving Melrose V Dagelijks een goed ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Midden-Frankrijk V 12 overnachtingen in Spanje en Portugal in goede middenklasse hotels V Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Lokale gids in Madrid en Lissabon V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting - Ji.WTt Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata y;. iJrivjs. Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata ANVR Brochure en boekingen: Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 26