t Familieberichten familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Eugène de Bakker Jan Knopjes COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS Wij wensen Corry, Youri en familie veel sterkte toe met het verlies van Eugène. C.V. de Boelies pzc.nl/familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. online dinsdag 15 januari 2019 ZV Je liefde en je kracht, je warmte en je lach. We zullen je missen, iedere dag. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan echtgenoot van Corry de Koster Kloosterzande, t Walsoorden, 28 augustus 1942 13 januari 2019 Corry Yoeri Tyco {Si Correspondentieadres: Mariadijk 4,4588 KJ Walsoorden Als u een laatste groet wilt brengen aan Eugène bent u vrijdag 18 januari tussen 19.00 en 20.00 uur welkom in afscheidshuis de Koestering, Groenendijk 51 te Kloosterzande. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. De begrafenis is aansluitend op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid kunt u de familie condoleren in gelegenheidscafé 'In den Waes', tegenover de kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Gelieve geen bezoek aan huis. Beetje bij beetje hebben we je los moeten laten. De blik, de stilte en jouw verdriet deden pijn. Toch zijn we opgelucht dat je jouw laatste reis eindelijk mag maken. Je zal altijd in ons hart zitten en we koesteren en herinneren je zoals je was. Rust zacht. In liefde hebben wij losgelaten mijn lieve man, onze papa en opa echtgenoot van Jo Knopjes-van Loenhoud Jan is 82 jaar geworden. Jo Knopjes-van Loenhoud Patrick en Paola Riccardo Alessandro Esther en Irma MyloÖ Tiësto© f Vlissingen, 12 januari 2019 Westerzicht 614,4385 BW Vlissingen U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum van coöperatie DELA Kandtweg 2 te Goes, op vrijdag 18 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land - Goes, Kandtweg 2 te Goes. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57