Y Leen Scherpenisse 12 FAMILIEBERICHTEN "N Ad Siereveld OVERLEDEN Adriaan Bostelaar dinsdag 15 januari 2019 In de vroege zondagmorgen is overleden jCeny $anny de Vos- van den Beige Qoes, 9 apïil 1931 t Cjoes13 januali 2019 Gehuwd geweest met Henk de Vos t Harm en Henriëtte Chris en Hannie Anke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Willem Zelleweg 17,4462 AA Goes De afscheidsdienst voor Leny wordt gehouden op vrijdag 18 januari om 13.30 uur in het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 (op de begraafplaats) in Goes. Aansluitend wordt Leny begraven op de begraafplaats aldaar. Na afloop vindt de condoleance plaats in het Vlinderhuis. Indien u geen kaart heeft ontvangen kimt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Van alles geleefd, van alles gedaan, laat mij maar rustig gaan. Op 12 januari 2019 is overleden onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 79 jaar. Kees en Mina Ella Heieen en Harry Betsy Zijn neven en nichten Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Monuta "Terneuzen" t.a.v. Familie Scherpenisse Bellamystraat 28c 4532 CP Temeuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 17 januari om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. "Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart" Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en maatje en trotse pa In de leeftijd van 54 jaar. Heieen Siereveld- Moerland Pascal en Jemma Zorro 13 januari 2019 Oude Rijksweg 66,4411 NK Rilland Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 17 januari van 20.00 tot 21.00 uur in Afscheidshuis Waardig, Koninginneweg 2 te Waarde. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 19 januari om 10.30 uur in Dorpshuis Luctor et Emergo, Hoofdweg 45 te Rilland. Aansluitend zullen we hem begraven op de Algemene Begraafplaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd dorpshuis. We zouden het op prijs stellen als u een gekleurde bloem meeneemt naar zijn afscheid. Ad kende heel veel mensen, daardoor is het voor ons onmogelijk iedereen een kaart te sturen. U mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De Heere heeft, na een jaar van afnemende krachten en een steeds doorgaande, ernstige ziekte van ons weggenomen, onze lieve broer, zwager en oom Ad Siereveld Ria en Peter de Hamer - Siereveld Andrea en Harmen en kinderen Johan en Janita en kinderen Marielle en Sander en kinderen Sander Corine en Ben Averens - Siereveld Amber Koen Jeannette en Arjan van Bemmelen - Moerland We wensen Heieen, Pascal en Jemma ondersteuning van Boven toe. 13 januari 2019 Beetje bij beetje hebben we je los moeten laten. De blik, de stilte en jouw verdriet deden pijn. Toch zijn we opgelucht dat je jouw laatste reis eindelijk mag maken. Je zal altijd in ons hart zitten en we koesteren en herinneren je zoals je was. Rust zacht. In liefde hebben wij losgelaten mijn lieve man, onze papa en opa Jan Knopjes echtgenoot van Jo Knopjes-van Loenhoud Jan is 82 jaar geworden. Jo Knopjes-van Loenhoud Patrick en Paola Riccardo Alessandro Esther en Irma Mylo© Tiësto© f Vlissingen, 12 januari 2019 Westerzicht 614,4385 BW Vlissingen U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum van coöperatie DELA Kandtweg 2 te Goes, op vrijdag 18 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land - Goes, Kandtweg 2 te Goes. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. Zaterdag overleed onze zwager en oom: Jan Knopjes Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen sterkte. Wim f Catrien en Ko Jan f en Corrie Annie en Adrie Koos en Rinus Riet en Henk Betsie en Ko Piet en Ans Dankert f en Leny ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hierbij deel ik U mede dat in de leeftijd van 92 jaar in het hospice van Ter Reede is overleden Adrie Vlissingen, 9 januari 2019 Callenfelstraat 13 4381 TE Vlissingen Op zijn verzoek heeft de crematie in besloten kring en in stilte plaatsgevonden. De executeur-testamentair Na een altijd rijk en avontuurlijk leven is onze lieve Roger veel te vroeg overleden Roger Dirven Middelburg 19-10-1956 - Scheveningen 12-01-2019 A. Dirven- van der Graaf Gwenny en Hans Martin Klein- en achterkleinkinderen PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44