COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 25 Cornelia Rentmeester Nellie Johanna Maria Rommelse OVERLEDEN - Nellie - Annie Lieve Joke de persgroep. familieberichtenQ Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeilijke laatste levensperiode, voor ons toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 87 jaar. Zr. J. Rentmeester J.C. Rentmeester f C.C. Rentmeester - de Jonge A J. Rijk - Rentmeester J.A. Rijk f A.A. Vermue - Rentmeester R Vermue f CJ. Rentmeester f C. Rentmeester - van 't Westeinde f J. Rentmeester C.K. Rentmeester - de Jonge L. Rentmeester t D. Rentmeester E.J.M. Rentmeester - Jongenelen (Achter)neven- en (achternichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ten Anker, Thuiszorg Allévo, vrijwilligers van Zorgcentrum De Kraayert, het ADRZ te Goes en huisartsenpraktijk Verbrugge en Eversdijk voor de goede, liefdevolle verzorging en begeleiding. Tholen, 11 januari 2019 Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres Haringvlietstraat 45,4456 BT Lewedorp De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag lójanuari om 13.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed na een kortstondig ziekbed tante Lewedorp: Silvia en Henk Wolphaartsdijk: JackenAnnemarie Daan, Marinke "Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart" Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat geheel onverwachts is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 73 jaar. Marco Jongejan Karin Jongejan Giliam, Angelo, Annabel Annelies en Adrie van Schoonhoven - Jongejan Gert en Amy, Max, Cato John Jongejan Arie en Janine Jongejan - de Neef Linde, Femme Het personeel van 't Gasthuis te Goes bedanken wij voor hun liefdevolle zorg. Goes, 8 januari 2019 Correspondentieadres: Veerweg 54,4493 AT Kamperland De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Corrie de Bruin-Wisse We hielden innig van je echtheid en waarheid. Mens zonder franje. Je vriendinnen: Marja - Janny - Karin pzc.nl/familieberichten - Familieberichten - Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. maandag 14 januari 2019 PM t Wat zullen wij je missen, onze Lieve en zorgzame zus en tante Nel Verschuure-Wisse Marjan en Maurice Nicolette, Marijn en kleinkinderen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. femilieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via femilieberichtenonline.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. online

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25