balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! Geen aanbetaling! uOluErman.nl boek,ngen SM 8 dagen Wenen en het Wienerwald 10 dagen Istrië Opatija Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 8 dagen Bretagne en Normandië met de invasiestranden 4/5 daagse Stedentrip Praag 4/5 daagse Stedentrip Berlijn 8 dagen Zwitserse Alpen, Glacier- en Mont-Blanc Express 8 dagen Venetië en omgeving 10 dagen Balatonmeer en Boedapest 10 dagen Hoogtepunten van Noorwegen 8 dagen Krakow en omgeving 8 dagen Devon en Cornwall 10 dagen Barcelona en omgeving 15 dagen Byzantijnse rondreis 10 dagen Dolomieten en meren 12 dagen Rondreis Kroatië 12 dagen Rondreis Dalmatische kust 12 dagen Toscane, Bloemenrivièra en de Cöte d'Azur v.a. slechts v.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Duitsland V 5 overnachtingen in het 4* Hotel Steinberger in Altlengbach V Welkomstdrankje V Dagelijks een ontbijtbuffet en 3-gangen diner of buffet V Wifi gratis in Hotel Steinberger V Excursies, exclusief entreegelden V Nederlandssprekende gids in Wenen V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland V 7 overnachtingen in het 3* Hotel Lungomare V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en diner(buffet) V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata t Brochure en Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reservedngskosten Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 76