s ïfi&tatpfoK 18 FAMILIEBERICHTEN Aleida Hondius "N Adriaantje Pieternella de Wit-van Westenbrugge Hannie Anemaet-Bolier Milan Minderhout Bram Schoe Leidy DANKBETUIGING Cees Oosthoek Petrus Dieleman "Laat de kinderen tot Mij komen" Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat ze zolang bij ons was, geven wij kennis dat rustig is overleden, onze Keve zus, schoonzus, tante, oud-tante en vriendin juffrouw Hondius Schoonhoven, 28 augustus 1924 f Zierikzee, 9 januari 2019 Oost-Souburg, Herman en Riet f Hondius Dronten, Lo en Joke Hondius Dienke, Karei, Carolien, Eric, Mirjam, Petra, Reinier, Gerrie en Juul partners, achterneven en achternichten Zierikzee, Matty en Kees f van der Maas In liefdevolle herinnering, Jaap en Eef Hondius Gerry Hondius Correspondentieadres: Copernicusstraat 103 2561 VS Den Haag Donderdag 17 januari zal de afscheidsdienst om 12.00 uur worden gehouden in de Thomaskerk, Sint Domusstraat 35 te Zierikzee, inloop vanaf 11.30 uur. U bent van harte uitgenodigd om na afloop van de dienst na te praten en herinneringen op te halen in de ontmoetingsruimte van de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo "Cornelia", afdeling "Schelphoék", voor de liefdevolle zorg in de afgelopen 8 jaar. Wilhelmina Helena Verdonk-Willemse Willy Niemand staat stil bij het woord "thuis", maar het is een groot gemis als "thuis" uitje leven verdwenen is... Na een periode van afnemende krachten is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Leendert Jan de Wit 17 maart 2004 12 november 1923 f 10 januari 2019 Goes, NellaenWim Oude-Tonge, JannyenJohan Zierikzee, GildaenAart Ouwerkerk, CorenElly klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, Eilandzorg "De Wieken" Correspondentieadres: Steiltjesstraat 9 4301HS Zierikzee De herdenkingsdienst voor familie en belang stellenden zal gehouden worden dinsdag 15 januari om 11.00 uur in de kerk van Protestantse Gemeente, Weelweg 1 te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Kerkerf, naast de kerk. Liever geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Eilandzorg "De Wieken" en dokter Van Engelen voor de liefdevolle zorg en aandacht aan onze moeder en oma gegeven. Namens mijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen laat ik u weten dat is overleden mijn lieve vrouw, moeder, oma en oude oma Geboren op 29 november 1931 te Poortvliet Overleden op 9 januari 2019 in Vlissingen Wim Anemaet Correspondentieadres: Bloemenlaan 17,4382 SB Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Heel veel dank voor de warme steun Sylvia en Kees Menno en Grace Vlissingen, januari 2019 Voor het vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Hanna Schoe - Luijk Frans en Sophia, Joann Jan Veere, januari 2019 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve moeder en zeer zorgzame Oma Sjaan Sjaan Eerland - de Rijke Anita en John Anique en Christian Oost-Souburg, januari 2019 zaterdag 12 januari 2019 PM Diepbedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij kennis van het overlijden van weduwe van Rinus Verdonk Dordrecht t Vlissingen 4 maart 1943 9 januari 2019 Edu Verdonk (in liefdevolle herinnering) Silvia Verdonk Lionel Richard Verdonk Yvonne en Wibo Peters-Verdonk Joey Jerico Aliza Correspondentieadres: Stuart Makkersstraat 10 4388 GC Oost-Souburg Op dinsdag 15 januari om 13.00 uur herdenken we Willy tijdens een kerkdienst in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is ervan 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Willy in de ontmoetingsruimte van de kerk. De begrafenis zal rond 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke. Aansluitend kunt u de familie condoleren en is er tijd elkaar te ontmoeten in de ontmoetingsruimte van de kerk. Reuzenhoek 14 4543 NB Zaamslag Cor Verlinde Borrel Ruthy'ï Het leven is geen snelweg maar een plekje in de zon.. Woorden schieten tekort bij het overlijden van mijn allerliefste - Willemien Walerja - Vlissingen, 3-2-1956 t Terneuzen, 6-1-2019 Ik zal je nooit vergeten! De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. s Senna, Donna Dion en Jessica Fien, Mees Voor uw blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Maatje en Jan Oosthoek Jan de Jonge Ria, Dennis en Tomas 's-Heer Hendrikskinderen, januari 2019 Wij danken iedereen voor het warme medeleven, de mooie woorden, de bloemen, de vele lieve kaarten, brieven en telefoontjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, unieke vader en opa 16 juli 1923 f 1 december 2018 De vele belangstelling heeft ons erg goed gedaan en is een grote steun voor ons. Kinderen en kleinkinderen Dieleman Axel, Bergen op Zoom, Hilversum, 12 januari 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46