FAMILIEBERICHTEN 17 Bartholomeus Johannes Ludovicus Niers Paulus Poelman - Paul - Paul Poelman Paul Poelman De heer Paulus Poelman Paul Poelman Paul Poelman Paul Poelman Adriaan Cornelius de Hooge "Ad" Robin Siereveld zaterdag 12 januari 2019 OVERLEDEN - Onverwachts is in zijn slaap overleden mijn man, onze vader, schoonvader en mijn opa Bart Epe, 24 augustus 1940 t Goes, 4 januari 2019 Vera Niers-van de Kragt Hans Niers Anne en Jelle Keizer-Niers Seppe De uitvaart van Bart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Schipperswegeling 23, 4461 RP Goes Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van Joke Boonman - Rijk (schoon)moeder van onze vrienden Dennie, Michael en Caroline Wij wensen Dennie, Michael, Caroline, Johnny, Bregje, Britt en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bert en Carolien Frank en Sylvia Harold en Karen Niek en Mirjam Peter en Linda en kinderen Nog onverwachts is overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Adrie de Hooge Familie Gon de Hooge Een Hf en uniek mens is heengegaan. Nu zjjn wij verbijsterd en bedroefd, maar hij %al altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. Overal en altijd verspreidde hij warmte en liefde. We moeten nu afscheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa 17 december 1937 9 januari 2019 Matty Poelman-Verboom Annette en André van der Horst Marith Pieter en Frederique Ellen en Kees Capelle Ruben, Sarah Jolanda en Onno Meijer Rente, Ebe, Mats Jeroen en Susanne Poelman Anne, Julia JW. Schuurmanstraat 133, 4357 EJ Domburg Paul is thuis, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 16 januari om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Na de dienst zal de begrafenis naar de wens van Paul in besloten familiekring plaatsvinden. De familie zal na de begrafenis terugkomen naar voornoemde kerk, waar het mogelijk zal zijn hen te condoleren. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze broer zwager en oom Wij zullen hem missen. Mina Wim en Maddy Janny Ineke Bert en Ineke Neven en Nichten 9 januari 2019 Geschokt en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze vriendelijke buurman Wij wensen Matty, de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe in de komende tijd. Paul is thuis, alwaar geen bezoek. Til Pastoor en Nel Verspaget Mart en Sidi Wijckmans Rinus en Sonja Meijer Toon en Marja Maranus Hans en Marina Postma Co en Joke Caljouw Adri en Ineke Meeuwse familie Bimmel Wim en Mattie Vreeke Geerard Schipper J.W Schuurmanstraat Domburg, 9 januari 2019 Op 9 januari 2019 is onverwacht overleden Vader van onze medewerkster en collega Annette. Wij wensen Annette, haar gezin en de familie Poelman heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Ilya Bolier, Nathalie Dijkwel, Ella Goedegebure, Annelies de Jong, Joanna Lobbes, Carolien Louwerse, Carmen Sinke en Marianne Heuvelmans Notariswinkel, Oost-Souburg Wij zijn diep geraakt door het onverwachtse overlijden van Wij wensen Matty, onze lieve vrienden Jeroen, Susanne, Anne en Julia en de andere kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe. Erik, Anneke en Anneke (in liefdevolle herinnering) Coen, Lisette, Kim en Bas Wij hoorden het onwerkelijke bericht dat (schoon)vader van onze (fiets) vrienden Jeroen, Kees en André plotseling is overleden. Wij wensen zijn familie en iedereen die hem na stond alle sterkte toe. Alex, Anand, Bram, Christel, Coen, Erik, Mathieu De wereld staat stil, verbijsterd, maar het is waar. Onverwachts is overleden Wij wensen Matty, Annette en André, Ellen en Kees, Jolanda en Onno, Jeroen en Suzanne en de kleinkinderen veel sterkte. Brigitte, Ingrid, John, Joyce Marc, Karin Coen en onze kinderen Enige kennisgeving Na een kortdurend ziekbed is mijn echtgenoot, onze lieve Papa en lieve grappige Opa vredig ingeslapen Middelburg, f Middelburg, 7 februari 1940 9 januari 2019 Janny de Hooge-Fonteijne Cecilia en Mike Jaimy en Bo Jerry en Ingrid Jayden en Destin Correspondentieadres: Traptoren 2,4336 KP Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 14 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend aan het afscheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer. We zijn de medewerkers van Woonzorgcentrum Hof ter Veste, woning Kranesteyn dankbaar voor de liefdevolle zorg. Geschokt en diepbedroefd zijn wij door het plotseling en veel te jong overlijden van onze neef Wij wensen Leo en Ceciele, Arno en Lindy en hun kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Rinus en Sandra Elly Karin en Ruud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45