Met mobiel erbij knjg je elke maand Een schoolplein als in Nisse gun je ieder kind Sportdorpen in het zonnetje gezet School is meer dan alleen taal en rekenen Dubbele data Extra iritemetsnelheid thuis Onbeperkt bellen Extra TV-pakket 5,- korting op je internet factuur 5 Het compliment van gede puteerde Carla Schönknecht ging naar schoolcoördinator Stan Meulblok en juf Nicole van Rooij van De Meidoorn uit Nisse. Die school is omge vormd tot een groen kind centrum met een groen schoolplein en een buitenlo kaal. ,,Ieder kind gun je een schoolplein als in Nisse", al dus Schönknecht. ,,Dat kin deren leren door te ervaren, te onderzoeken en te ontdek ken, maakt deze school heel bijzonder." Gedeputeerde Jo-Annes de Bat zette de sportdorpen Sint-Philipsland, Oostka- pelle en Clinge in het zonne tje. Verenigingen werken daar samen om zo veel mo gelijk mensen in beweging te krijgen. Henny van Beelen, die samen met Ellen Fase Sint Philipsland vertegen woordigde, somde mooie re sultaten op. Hans Barth (Oostkapelle) vertelde hoe daar alle clubs opgaan in één grote vereniging die jong en oud wil laten bewegen. Juf Jenneke van den Dries van de Regenboogschool uit Hoedekenskerke had een aantal leerlingen meegeno men naar de Nieuwe Kerk in Middelburg. Op een scherm kon het publiek genieten van hun activiteiten in het kader van Meer muziek in de klas, waarvoor gedeputeerde Ben de Reu een compliment uit reikte. ,,School is meer dan alleen taal en rekenen", stelde Van den Dries. „Wij willen kinderen breed ont wikkelen en het mooie aan dit proces is dat we het sa men hebben gedaan." Ga naar delta.nl/mobiel of de winkel voor de voorwaarden f DELTA zaterdag 12 januari 2019 voor bijzondere Zeeuwen Nicole van Rooij en Stan Meulblok. Henny van Beelen, Ellen Fase en Hans Barth (vlnr). Gedeputeerde Ben de Reu, de kinderen van de Re- genboogschool en juf Jenneke van den Dries. /W\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 33