Interpolis Thuiswacht €319.- 20 Interpolis. Glashelder Feyenoord liet zich gisteren tegen een Europese hoogvlieger af en toe nadrukkelijk zien. Van Borussia Dortmund werd weliswaar met 2-1 verloren, maar na afloop over heerste een goed gevoel. ,,We heb ben gewoon een prima oefenwed strijd gespeeld'', zei trainer Giovanni van Bronckhorst. Het was een geluid dat de laatste jaren veel vaker te horen was als Feyenoord aan de Spaanse kust neerstreek om zich voor te bereiden op de tweede seizoenshelft. Een ge luid ook dat lang niet altijd een ver volg kreeg bij de hervatting van de eredivisie. Deze keer voelt het ech ter anders dan voorheen, liet tech nisch directeur Martin van Geel in Marbella voor de camera's van het eigen clubkanaal weten. ,,Het niveau van de trainingen is ongelooflijk hoog'', aldus Van Geel. ,,Ik zie een ongelooflijke gedreven heid. De ambitie om er een mooie tweede helft van het seizoen van te maken. En dan kun je zeggen: 'Dat zeg je elk jaar'. En dat is in meer of mindere mate ook zo. Maar het ene jaar is toch niet het andere jaar.'' PEC-uit Dat laatste moet de komende we ken blijken. Feyenoord weet dat het in principe alleen nog echt iets kan winnen in het bekertoernooi; Fortuna Sittard wacht deze maand nog in de kwartfinales. De derde plek in de eredivisie lijkt al stevig in het bezit van de Rotterdammers. Strooit het positieve geluid nu zand in de ogen van Feyenoord? Van Bronckhorst haalt zijn schou ders op. ,,Het is niet zo dat de trai ningen slecht waren en dat ik dan maar ga vertellen dat ik tevreden ben'', zei hij. ,,Het ging er echt fana tiek aan toe. Het zag er gewoon goed uit.'' Bij vlagen was Feyenoord ook sterk in het oefenduel met de Duitse koploper die weliswaar wat basisspelers miste, maar toch met aansprekende namen op het veld stond. Van Bronckhorst was blij met de terugkeer van Jeremiah St. Juste, die voor de winterstop veel wedstrijden miste door blessure leed en een forse schorsing. Robin van Persie mag vandaag met de tweede keus aan de bak tegen Karlsruher SC. Tapia ,,We wilden Robin op een beter veld op een ander tijdstip aan het werk zetten'', aldus de trainer van Feyenoord. ,,Dat heeft niets te ma ken met de opstelling voor het duel bij PEC Zwolle (volgende week za terdag, red.). Daar heb ik nu niet specifiek naar gekeken.'' Tegen PEC zal Renato Tapia ont breken. De Peruaan, die in zijn ja ren bij Feyenoord toch al zelden in actie kwam, mag van Feyenoord op huurbasis naar Willem II verkas sen. De Zuid-Amerikaan kon sinds zijn komst van FC Twente zelden overtuigen en kwijnde weg op de reservebank. ,,Voor Tapia komt geen vervanger'', zei Van Bronck- horst. ,,Hij kon op weinig minuten rekenen. We zullen voor meer spe lers die weinig in actie kwamen kij ken of er een oplossing valt te ver zinnen in de winterstop.'' Dit is Thuiswacht v Slimme camera met bewegingssensoren Het Thuiswacht-pakket bestaat uit v Kijk via je app live mee met wat er thuis gebeurt v Schakel direct hulp in als er iets aan de hand is Koop nu met voordeel Ga voor meer informatie of om direct te bestellen naar interpolis.nl/thuiswacht. zaterdag 12 januari 2019 Feyenoord krijgt duim omhoog GO Jens Toornstra in duel om de bal met Mahmoud Dahoud van Borussia Dortmund. foto vi images J Borussia Dortmund Feyenoord Trainer Giovanni van Bronck- horst en technisch directeur Martin van Geel zijn zeer te spreken over de inzet van Feyenoord, dat gisteren verloor van Borussia Dortmund, tijdens het trainingskamp in Spanje. Mikos Gouka Marbella Interpolis Thuiswacht® - connected by Toon let op je huis als je er niet bent. Bij een verdachte situatie krijg je meteen een bericht op jouw smartphone. Zo kun je met een gerust hart van huis en focussen op wat echt belangrijk is. Adviesprijs -ê-3997" Een slimme camera met bewegingssensor en sirene 2 sensoren, geschikt voor ramen en deuren 2 speciale sleutelhangers die je laten weten wanneer iemand thuiskomt Je koopt het ThuisWacht-pakket nu tijdelijk voor 319. Het abonnement voor onder andere video-opslag kost 4,95 per maand. Het abonnement is het eerste jaar gratis en daarna maandelijks opzegbaar. Connected by TOON

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 20