COLOFON Familieberichten Wi|i& V^irfih^- taipf FAMILIEBERICHTEN 17 Eddy Verschueren Paul Poelman Paul Poelman Rie de Dalie-Sponselee Benny de Vleeschouwer OVERLEDEN Wij hoorden het onwerkelijke bericht dat (schoon)vader van onze (fiets)vrienden Jeroen, Kees en André plotseling is overleden. Wij wensen zijn familie en iedereen die hem na stond alle sterkte toe. Alex, Anand, Bram, Christel, Coen, Erik, Mathieu Wij zijn diep geraakt door het onverwachtse overlijden van Wij wensen Matty, onze lieve vrienden Jeroen, Susanne, Anne en Julia en de andere kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe. Erik, Anneke en Anneke (in liefdevolle herinnering) Coen, Lisette, Kim en Bas Geschokt en diepbedroefd zijn wij door het plotseling en veel te jong overlijden van onze neef Robin Siereveld Wij wensen Leo en Ceciele, Arno en Lindy en hun kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Rinus en Sandra Elly Karin en Ruud Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze zus, schoonzus en tante zijn wij u allen zeer dankbaar. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser van Dela voor de goede begeleiding van de afscheidsdienst bij de crematie. Familie Sponselee Familie de Dalie Sint Jansteen, januari 2019 Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Anna Irma Maria van der Maale-Wegman Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Jan van der Maale Jan en Elly - Lisanne, Fleur Marion en Lies - Bram Hoek, januari 2019 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en nonkel Joos d'Haens zeggen wij u hartelijk dank Familie d'Haens Graauw, januari 2019 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Familie de Vleeschouwer en familie de Caluwe Petrus Dieleman Alfrida Triest De grote belangstelling, de lieve reacties, kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van hebben ons goed gedaan. Uw belangstelling was voor ons een grote steun. Miriam Blancke Kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Jenny Verpl anke-Provo P%J zaterdag 12 januari 2019 Het leven is geen snelweg maar een plekje in de zon... Woorden schieten tekort bij het overlijden van mijn allerliefste - Willemien Walerja - Vlissingen, 3-2-1956 Terneuzen, 6-1-2019 Ik zal je nooit vergeten! Cor Verlinde Borre'Jt Ruthy'Sfr Reuzenhoek 14 4543 NB Zaamslag De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken iedereen voor het warme medeleven, de mooie woorden, de bloemen, de vele lieve kaarten, brieven en telefoontjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, unieke vader en opa 16 juli 1923 1 1 december 2018 De vele belangstelling heeft ons erg goed gedaan en is een grote steun voor ons. Kinderen en kleinkinderen Dieleman Axel, Bergen op Zoom, Hilversum, 12 januari 2019 Voor de vele blijken van medeleven en betrokkenheid na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante willen wij u oprecht bedanken. Irena en Piet van Waes-Triest en familie Heikant, januari 2019 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoe veelheid belangstelling die wij ervaarden, in de vorm van woorden, brieven, kaarten, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid, medeleven en steun verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jaap Verplanke Petra en Joop - RubenSem Reny en Karin - Nick, Kelly Terneuzen, januari 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144