FAMILIEBERICHTEN 15 Joke Boonman - Rijk Adrie Kunst COLOFON Familieberichten OVERLEDEN DANKBETUIGING Adriaan Polderman Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn neef Adrie je hebt heel veel voor mij betekent. Vooral de afgelopen jaren toen je samen met Maatje in l5e Burght kwam wonen, hebben we veel mooie dingen met elkaar beleefd. De tochtjes met elkaar in de auto door de polder, waarbij we mooie gesprekken hebben gehad. We konden samen erg genieten van alles rondom de boerderij wat groeide en bloeide. Je was m'n maatje Adrie. Ik zal je heel erg missen. Arjaan Kunst Schouwburgstraat 28 4501 GP Oostburg Jo de Bakker ^oco/ki/^oeter/i£/h/^aas^- cUMem&ea< Jan Andries Loof Cjisela Velbist pzc.nl/familieberichten vrijdag 11 januari 2019 ZV Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend nu je uit ons leven bent gedreven blijf je in onze harten voortleven. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar zo dierbaar waren, is voor ons veel te vroeg overleden, onze lieve ma en trotse oma echtgenote van Daan Boonman 7-10-2003 in de leeftijd van 59 jaar. Dennie Michael en Caroline, Bregje, Britt Johnny 10 januari 2019 Correspondentieadres: Groenedijk 45,4441 TH Ovezande Joke is opgebaard in uitvaartcentrum Peter Butler te Kapelle, alwaar geen gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 15 januari om 11.00 uur in de kerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend is er in dorpshuis 'Het Trefpunt' tot 15.00 uur gelegen heid tot condoleren. De crematie zal naar wens van Joke in besloten kring plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Marie-Louise de Bakker-Lammens Robin en Dora - Tristen David Didier en Susan- Jamie Vogelwaarde, januari 2019 Vaarwel... ...mijn lichaam is op, ...mijn geest is op, ik stop. Heden overleed kalm en rustig onze vader, grootvader en overgrootvader sinds 20 maart 2010 weduwnaar van Cornelia Cevaal Rilland-Bath, 25 februari 1923 's-Gravenpolder, 9 januari 2019 Goes: Rinus en Hanny Erik en Anneloes Martijn en Marit Gramsbergen: Piet en Marian Nick Kortgene: Anthon en Arja Corine en Jeroen, Naomi Diane en Micha Rotterdam: Adri en Jan Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 34,4462 CG Goes Met dank aan verzorgenden en vrijwilligers van Woning 30, Elegantierstraat te 's-Gravenpolder, voor alle goede en liefdevolle zorgen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Voor altijd in ons hart... Voor de vele blijken van deelneming die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van ons lief en zorgzaam moedertje, oma en overgroot-oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven was ons tot troost en zal een dankbare herinnering blijven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Januari 2019 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Lenie Loof-Bakker Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2019 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overgroot- oma zeggen wij u hartelijk dank. Irma de Maat en Jan Riemens Lilian de Maat klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, januari 2019 SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens rAM op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57