BddLe Meen/ts FAMILIEBERICHTEN 15 Adriaan Mattheus Kunst Adrie Kunst lieve opa Kunst Adrie van Zweden OVERLEDEN HJL, Al zouden de bergen wijken en de heuvels wankelen, mijn liefde zal nooit meer van jou wijken en mijn vredesverbond is onwankelbaar zegt de HEER, die zich over je ontfermt. Jesaja 54:10 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, op de gezegende leeftijd van 91 jaar, in zijn Heer en Heiland is ontslapen, mijn man, onze zorgzame en markante vader, grootvader en overgrootvader geliefde echtgenoot van Maatje Scheele IJzendijke, t Oostburg, 26 april 1927 8 januari 2019 Oostburg: Maatje Kunst-Scheele Helaas bereikte ons het verdrietige bericht dat de heer grondlegger van ons bedrijf, is overleden. Hij bleef tot aan het einde van zijn leven betrokken en geïnteresseerd. Zijn innemende persoonlijkheid raakte ons allen en is voor ons een voorbeeld. Adrie was een vriendelijk en beminnelijk mens, een echt mensen mens. Namens directie en medewerkers van EcoService Europe B.V. AgriService Zeeland B.V. Oude Haven 44,4501 PA Oostburg In verband met het overlijden van de heer Adrie Kunst is EcoService Europe B.V. AgriService Zeeland B.V. te Oostburg maandag 14 januari a.s. gesloten vanaf 12.00 uur. Adrie Kunst Liever geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Mevrouw M. Kunst-Scheele Ledelplein 18, app. 305,4501 BN Oostburg 'Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden.' Voor altijd in ons hart Adrie Yolanda Corianne Alexander Julian, Naomi en Jens Tineke Tom Martine Sven Elianne Ruben Elise Beate Felitcia ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Hij overleed op 8 januari 2019 in de leeftijd van 67 jaar. Namens familie van Zweden Correspondentieadres: Reuzenhoek 43,4543 NC Zaamslag Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Adrie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, op vrijdag 11 januari van 16.30 tot 17.00 uur. De herdenkingsdienst wordt gehouden op zaterdag 12 januari om 10.30 uur in de aula van het Uitvaart centrum, Koninginneweg 2 te Waarde. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 10.00 uur. Aansluitend volgt de begrafenis op de algemene begraafplaats, Parkzicht 40 te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum. Speciale dank gaat uit naar zijn maatje Tessie en de begeleiders van stichting Arduin. Je hebt een onuitwisbare indruk achtergelaten. Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van Adrie van Zweden Adrie woonde lang zelfstandig en vol goede moed ging hij onlangs in zijn appartement wonen op de Wilsonlaan. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, vrienden en begeleiders. Namens team Wilsonlaan en Ambulant Arduin Ons bereikte het verdrietige bericht dat we afscheid hebben moeten nemen van Adrie van Zweden Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en begeleiders. Namens Raad van Bestuur en management Stichting Arduin Yolanda Oostburg: Rinus en Mar ja in herinnering Dorothy Corianne en Alexander Julian, Naomi en Jens Martine en Sven Elianne en Ruben Zuidzande: David en Alexandra Beate Felitcia De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden D.V. maandag 14 januari om 13.30 uur in de Vrij-Evangelische Gemeente, Provinciale weg 2, 4504 AS Nieuwvliet. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostburg. Grubbenvorst: Adrie en Gerda Adrie en Tineke en Tom Heinkenszand: Gerda en Peter Elise donderdag 10 januari 2019 ZV in liefde verbonden Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn lieve dierbare en enige broer en onze oom Maatje van den Berge-Kunst Adrie van den Berge in herinnering neven en nichten In liefde gedenken wij hen die ons voorgingen: Lenie Duiser-Kunst Gerrit Duiser Jo Lensen-Kunst Jan Lensen Krabbendijke, 8 januari 2019 Nu jij slaapt zonder te dromen zul je nog altijd in mijn dromen komen: ik zal voor je ademen, voelen en horen niemand verdwijnt en niets gaat verloren. Want niet door je lichaam, maar wel door je geest zal iedereen weten wie jij bent geweest. Maatje van Gerda Hij is 63 jaar geworden. Gerda Meems-van Aken Eline en Remco - Yaro, Binty Ruud en Andrea - Nikki 8 januari 2019 De Vier Elementen Hoofdweg Noord 34 4574 RB Zuiddorpe De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 januari om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Eddie kreeg graag een kaart met een persoonlijk berichtje, voor Gerda zijn die de vier elementen woorden haar steun voor de komende tijd. COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64