FAMILIEBERICHTEN 13 Cornelis Jacobus de Kam Hubrecht Murre 1 Benjamin Jan Rooze Jan Walhout Ome Kees Hengst Adriaan Meesen Maria Eva Mijnsbergen-Nieuwkerk -Ben- -Co- Riet Denk aan mij zoals ik was Toen ik nog wist: vandaag is het woensdag en verjaardagen kon onthouden Toen ik nog schateren kon van de lach en niet iedereen wantrouwde. Denk aan mij zoals ik was dan is het net alsof ik je weer herken Denk aan mij zoals ik was en niet zoals ik geworden hen. Strijdbaar tot het einde overleed mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot opa Arnemuiden, 5 juni 1939 Vlissingen, 3 januari 2019 Lenie Rooze-Peters Willie Rooze Carla en Henk Dor-Rooze Ben en Hanneke Rooze-Verhoeff Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vredehoflaan 524 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Wij willen de medewerkers van WVO Zorg en het verzorgend personeel van de Vondellaan, woning 18 bedanken voor de liefdevolle verzorging. De Heere heeft, tot onze diepe droefheid, na een ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa in de leeftijd van 81 jaar. Borssele: C. Walhout-Hoogesteger Nieuw-Lekkerland: Ina en Henk Schokker-Walhout 's-Gravenpolder: Francien en Anton van den Ende-Walhout Nieuw-Lekkerland: Lian en Hans Krijger-Walhout Zaamslag: Christien en David Noordam-Walhout Klein- en achterkleinkinderen 6 januari 2019 Kalootstraat 15,4454 BH Borssele. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 9 januari van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 11 januari om 13.30 uur in de bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de kerk ook gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. dinsdag 8 januari 2019 PM Op de hoge leeftijd van 90 jaar is overleden Wij wensen Tante Trijn, Leo en Wim veel sterkte Kerkwerve: Rinus Zierikzee: Lia en Theo Leon Kerkwerve: Wim en Liesbeth Bart Tessa Kerkwerve: KeesenAnja Thijs Ruben Januari 2019 Na een moeilijke periode van afnemende vitaliteit is overleden mijn maatje, onze lieve vader en opa Middelburg, 16-12-1941 Middelburg, 02-01-2019 Nel Baart Corina de Kam Bernd Grave Lucien ter Weyden Isabel ter Weyden-Vinke t André ter Weyden Mirjam Kleinkinderen Correspondentieadres: Poelendaeleweg 13 4335 HM Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. "Met de beste wensen" Adrie Verdrietig, maar beseffend dat het zo goed is, laten wij weten dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader, trotse opa en overgrootopa is overleden. echtgenoot van Katharina Huigh Waterlandkerkje, 21 juni 1929 t IJzendijke, 5 januari 2019 IJzendijke: Katrien Oostburg: Lia en André Fleur en Jeroen, Saar Tijl Heinkenszand: Marjolein en Peter Roel en Harmke Karlijn en Ruben Susteren: Ad en Petra Rosien en Stefan Giel We nemen afscheid van Adrie op zaterdag 12 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de afscheidsplechtigheid is er de gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren. Correspondentieadres: Schorpioen 57,4501 HC Oostburg Toch nog onverwacht is vredig overleden onze zorgzame, lieve moeder en oma weduwe van Freek Mijnsbergen Bergen op Zoom, 25 april 1927 Vlissingen, 4 januari 2019 Zij heeft tot het laatst van het leven genoten. Lia Mijnsbergen Erik Mijnsbergen Frederika Arthur Coosje Buskenstraat 182 4381 LJ Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 11 januari om 11.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid voor een informeel samenzijn. Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat te midden van hen die hem lief waren, is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa-polder echtgenoot van Tannetje Leuntje Tienpond in de leeftijd van 79 jaar. Goes: T.L. Murre - Tienpond Ouddorp: Jolanda en Jan-Cees Grinwis - Murre Amy en Victor Jim Bruinisse: Annet en Jan-Hendrik Hoogerwerf - Murre Jan en Kim 6 januari 2019 De Spinne 111 4463 CZ Goes De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden DV vrijdag 11 januari om 10.00 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 11.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats naast het rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Geen bloemen, geen bezoek aan huis, geen toespraken Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45