12 FAMILIEBERICHTEN Corrie de Witte-Paauwe Johanna Dekker-Simonse Arwen Harwijne-van Rosevelt David Pieter Antheunisse Jasper van Hofwegen OVERLEDEN We waren je al verloren Nog voordat het einde kwam We waren je al kwijt Voordat de dood je leven nam We waren je aan het zoeken Ook al wasje nog zo dichtbij We rouwden al Want door alzheimer Ging het leven aan je voorbij Na een leven vol gezelligheid en vrolijkheid, maar ook een groot verdriet is overleden onze lieve, zorgzame dappere moeder en trotse oma -Annie - sinds 19 november 2007 weduwe van Piet Dekker Middelburg, 13 februari 1932 Vlissingen, 6 januari 2019 Rene en Loes (in herinnering) Dekker-Tevel Mark en Anneke Els en Wim van Belle-Dekker Jeroen en Amanda Michiel en Michelle Sarah, Félinde Bart Marianne en Jack Platschorre-Dekker Tim en Zuleima Lotte Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede Vondellaan, woning 1 voor hun liefdevolle verzorging. Correspondenüe adres: Marianne Platschorre-Dekker De Ruyterstraat 35 4335 GH Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 11 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegen heid tot persoonlijk afscheid nemen van 13.15 tot 13.45 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Arwen Na bijna 60 jaar huwelijk nemen wij nu afscheid van mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en oud-oom Frans de Groote echtgenoot van Nelly Molegraaf Hoek, 21 juli 1934 f Hoek, 5 januari 2019 Nelly de Groote-Molegraaf Bram f en Suus f de Groote-Vermeulen Brecht f en Janny de Groote-Eckhardt kinderen, klein- en achterkleinkinderen Betsy en Arie f Hamelink-Molegraaf kinderen en kleinkinderen Irisstraat 40a 4542 EG Hoek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 11 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, voorafgaand is er vanaf 13.30 uur gelegenheid afscheid van Frans te nemen. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van wooncentrum 'Vremdieke', afdeling Noordhoek en 7 Uusjes, voor al hun goede zorgen en aandacht. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. De Heer is mijn Herder. Dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve in de leeftijd van 96 jaar. De familie Soes, 5 januari 2019 Correspondentieadres: Pinksterbloemstraat 9,4461 MB Soes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 10 januari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Soes. Voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Soes. Na de begrafenis is er in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot samenzijn. Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo, voor de liefdevolle verzorging van Corrie. Gré Antheunisse - de Ridder dinsdag 8 januari 2019 Hoe oneerlijk kan het leven zijn Tot ons grote verdriet is overleden mijn allerliefste kleindochter en ons nichtje Oma van Rosevelt Ineke en Dolf Ruud Marleen en Iris Robert Cristien Tim en Julia Gieni en Leo Monique Hessel Susanne en Willemijn Mascha en Ischa Veel te vroeg, veel te jong We zijn stil en verdrietig door het verlies van ons nichtje. Lieve Arwen we gaan je heel erg missen. Max en Leny Visser-Luyendijk Maickel en Renée Visser-Thomas Megan en Merijn Dennis en Demi Frenk-Jan en Heidy Visser-Hendrikse Kiki Mats Herinneren is een vorm van ontmoeten- Dag lieve Onze gedachten zijn bij David, de kinderen en de familie. Karin, Wim, Liam en Cailin Helpen was je leven Voor iedereen stond je klaar Bedankt voor alles wat je hebt gegeven En voorwatwij betekend hebben voorelkaar We bewonderen de manier waarop je je ziekte hebt gedragen. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze zwager en (oud)oom echtgenoot van Middelburg, 13 mei 1925 Vlissingen, 5 januari 2019 Gré Antheunisse - de Ridder Susanna de Ridder Matty van Driel - de Ridder en Arno Porteners Saskia Leonhart en Ben Gillissen Peter Leonhart en Narda Berendse Achterneven en -nichten Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 25,4382 KB Vlissingen Wij nodigen u uit aanwezig te zijn bij de crematie plechtigheid op zaterdag 12 januari om 12.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer. U kunt persoonlijk afscheid nemen op woensdag 9 januari van 15.00 uur tot 15.30 uur in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7,4387 PK Vlissingen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Sterven is verhuizen van de wereld naar het hart van de mensen die van je houden. Daar leef je verder. Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij u weten dat van ons is heengegaan 23 december 1931 f 4 januari 2019 Suus van Hofwegen-Dansen Connie en Tjeerd Rinske en Bas Jorrit en Elizabeth,Joris, Livia Jelmer en Kim Femke en Daan Ico en Janneke Suzanna en Marcel, Iris, Veerle Rob en Mariëtte, Sanne, Thijmen René en Ruth,Julia, Stijn Ellen Mathijs en Marjan, Arian, Florian Jasper Correspondentieadres: Olmenhof 32, 4334 CN Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 11 januari om 14.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44