BES1 [E PZ C-l -EZ E R, ER ZIT VEEL ME E EE EE :ee ■El E E E EEEI EEEEE EEEE EEEI EEE !E EEI EE EEI EEI EEI EE El El El RIN UW ABONNEMENT O reiskatern.nl DOWNLOAD TOPICS VANDAAG NOG Bekijk alle uitjes op pzc.nl/winteruitjes Barcelona en omgeving Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Toscane: Florence. Pisa en Elba Vanaf Sféto -1 daagse busreis 10 dagen 10 dagen balderman.nl tOPICS Gratis voor PZC-abonnees: Topics, de beste artikelen uit twaalf andere kwaliteitskranten. Vanaf 10-daagse busreis GEEN RESERVERINGSKOSTEN!* DEZE WEEK Anti-slipcursus bij Autotron Rosmalen 3 uur durende training met VI P-arrangement Van 139ï-VOOr 59,-" e, 8aprilt/m7okt.2019 7 overnachtingen in het 4* Hotel Tahiti Playa in Santa Susanna (of gelijkwaardig) Nederlandssprekende gids in Barcelona (donderdag) De ruige kusten van Noord-Spanje zijn dé bestemming voor liefhebbers van uitgestrekte panorama's, smalle kustwegen en leuke stadjes, die tussen rotsen en stran den ingebouwd zijn. In dit gebied klopt het vurige hart van de Catalaan. Dit is het gebied van Spanje met zijn eigen taal en cultuur, met de trotse hoofdstad Barcelona en met de Costa Brava, een gebied dat beroemd is van wege haar prachtige stranden en de bijna altijd aan wezige zon. Costa Brava betekent in het Spaans 'woeste kust' en wordt beschouwd als het mooiste deel van de Spaanse Middellandse Zeekust. Onze verblijfplaats is Vertrekdata en prijs per Prijzen 2019 persoon Maandag 8 april €399,- Maandag 22 april €479,- Maandag 6,20 mei €499,- Maandag 3 juni 549,- Maandag 17 juni €569,- Maandag 1,15,29 juli €599,- Maandag 12,26 augustus €599,- Maandag 9 september 569,- Maandag 23 september €499,- Maandag 7 oktober €399,- de badplaats Santa Susanna, nabij Pineda de Mar. Deze 2 plaatsjes liggen tegen elkaar aangebouwd en bieden alles wat zelfs de meest verwende badgast zich wenst. In Santa Susanna kunt u heerlijk flaneren langs het strand, de boulevard en de terrasjes en is tevens het ideale uitgangspunt voor interessante excursies. Barce lona is op deze reis een hoogtepunt. U zult versteld staan van de vele bezienswaardigheden. We zien o.a. de be roemde wandelpromenade Ramblas, de Sagrada Familia, verschillende Gaudi gebouwen, het Olympisch dorp en de haven. Natuurlijk krijgt u gelegenheid om een typisch Spaanse flamencoshow bij te wonen. U verblijft in een comfortabel hotel, het moderne Hotel Tahiti Playa. Boek deze schitterende excursiereis Barcelona bij Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Midden-Frankrijk 7 overnachtingen in het 4* Hotel Tahiti Playa in Santa Susanna (of gelijkwaardig) Dagelijks een goed verzorgd ontbijt- en dinerbuffet of 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Nederlandssprekende gids in Barcelona (donderdag) Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Tijdens deze prachtige reis laten wij u kennis maken met het wereldberoemde Toscane. De streek is bekend om zijn kunstgeschiedenis en het prachtige landschap met glooiende heuvels, rijen cipressen, wijn- en olijfgaarden, schitterende middeleeuwse steden en de mediterrane zon. Ook op cultureel gebied heeft Toscane veel te bie den, met name in Florence en Siena. Adembenemend zijn Vertrekdata en prijs per Prijzen 2019 persoon Maandag 8,15,22 april 559,- Maandag 28 april €569,- Maandag 6,13,20,27 mei €579,- Maandag 3,10,17,24 juni 579,- Maandag 1,8,15,22,29 juli 579,- Maandag 5,12,19,26 aug. 579,- Maandag 2,9,16,23sept. 579,- Maandag 30 september 559,- Maandag 7 oktober €549,- Maandag 14 oktober 529,- Maandag 21 oktober €499,- deze schitterende steden met prachtige gebouwen en kunstschatten uit het verleden. We verblijven in Mon- tecatini Terme, één van de meest sjieke kuuroorden van Toscane. Een zeer elegante plaats met schitterend geo metrisch aangelegde tuinen en parken en met een mild klimaat. Montecatini Terme heeft naast haar bloeiende cultuur ook een gezellig uitgaansleven. Tot laat in de avond zijn de prachtige winkels en gezellige cafés met terrassen geopend. Ga mee en laat u verrassen op deze prachtige reis! Boek deze 10-daagse excursiereis Toscane bij Boldermanl Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 4* Grand Hotel du Park et Regina in Montecatini Terme Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en een 3-gangen diner 1 x per week Toscaans diner met muziek Wifi in het Grand Hotel du Park et Regina gratis Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Meer informatie en boeken: Ga voor Barcelona naar onze website reiskatern.nl/pzc/B0L1901 en voor Toscane A naar reiskatern.nl/pzc/BOL1902 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl (jjji} *GeLdig t/m 13 januari 2019 (niet geldig in combinatie met andere kortingen en op reeds geboekte reizen). Prijs p.p, o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. excursiereizen Fouten en prijswijzigingen voorbehouden. D App store Google play Vertrek: 8 april t/m 21 okt. 2019 7 overnachtingen in het 4* Grand Hotel du Park et Regina in Montecatini Terme 1 x per week Toscaans diner met muziek Leer veilig uitwijkmanoeuvres uitvoeren tijdens een noodstopsituatie, doe ervaring op met onderstuur (voorwielslip) en overstuur (achterwielslip), onder begeleiding van de beste instructeurs van Nederland. Het VIP-arrangement bevat 2 kopjes koffie en/of thee, twee maal frisdank naar keuze, een broodje Unox of een warme panini en een candybar naar keuze.Je rijdt in een Mercedes-Benz A- of C-klasse. Ga naar pzc.nl/rosmalen SafetvJExoenence Center Tickets zijn geldig t/m 28 november 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 26