14 Silly Schauwvliege Silly Dhuyvetter- Schauwvliege Linda de Caluwé- den Haerijnck IF* c 1 OVERLEDEN Eduard Steijns Ik ben klaar om op reis te gaan Ik heb alles wel gedaan Pak mijn hand en voel het stromen De liefde die ik bij me draag Ik vraag je Breng me naar het water Door liefde omringd is thuis, in haar vertrouwde omgeving, overleden mijn liefde, onze lieve moeder, oma en dochter echtgenote van Huub Dhuyvetter 18 - 09-1957 Terneuzen Philippine: Sas van Gent: Sluiskil: Lunde (Nor): 101 -01 -2019 Philippine Huub Jeroen en Mariëlle Liz Emma Bart en Marianne Emily Femke Una en Andy Ayden Lorena Sas van Gent: Pa en Ma Schauwvliege Philippine, 1 januari 2019. Kanaalpolderweg 6,4553 NJ Philippine Silly is opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u maandag 7 januari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst zal volgens haar wens in besloten kring plaatsvinden. U kunt ook condoleren via: www. degeslooteneboomnl/ online-condoleanceregister Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn, datje nooit meer bij ons zult zijn. Heel erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar heel erg missen! Sas van Gent: Karin Schauwvliege en kinderen Anneke en Ronald Roelandt-Schauwvliege en kinderen Sandra Schauwvliege en Jacky Ras en kinderen Ingeborg Schauwvliege en Pascal van Hurck en kinderen In de polder Ik kuijer deur mijnen wêrremen polder mee doorlast dijken en donker groene böömen. Zóó wijd dank kïjkekan stoa rondsom mij 't groan stillekes te dróömen. Mijn 'anden slieren zachtjes deur ulder rijpe oaren. Goudgeel stoa d't groan, mee geboge koppen in de zomerzon, a 's wachte ze tot da te moaijer kom wien of mee zijn scherpe zeis ulder stingels af zasloan en zóó oan ulder oards bestoan 'n ènde schijn gekomm. Dan val 't groan moar 't stêrf nie, want in ulder korrels droage ze de kiem 't begin van 'n nief leven. Ed Steijns - Ed - Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe, élke dag een treetje. Toon Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, oma en dochter echtgenote van Bert de Caluwé Zij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Bert Joep, Maaike en Julie Manon, Erik en Suus Oma Frieda 1 januari 2019 Jhr. Mr. de Casembrootstraat 2,4576 AT Koewacht U kimt afscheid nemen van Linda in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op vrijdag 4 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 5 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve schoondochter, onze schoonzus, tante en oudtante Jeanette van Kessel-Robijn Middelburg G.J. van Kessel Rotterdam Marga van Kessel Zwijndrecht Joyce en Jelte de Weerdt van Kessel Dordrecht Carmen en Koen de Snoo de Weerdt Joy, Noud en Floor Zwijndrecht Michael de Weerdt tweede kerstdag 2018 is om 08.55 overleden geboren 22.06.1934 te Oost'Souburg echtgenoot van Johanna Hartenberg vader, opa en overgrootvader hij was een warm,eigenzinnig en creatief mens we zullen zijn authentieke kijken humor missen donderdag 3 januari 2019 ZV Marco Borsato De pen neergelegd, de verhalen blijvend. Dankbaar voor wat hij voor ons en anderen mocht betekenen, hebben we afscheid moeten nemen van een mooi en veelzijdig mens, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Roos Heije Kioosterzande, 20 februari 1933 t Kioosterzande, 31 december 2018 Kioosterzande: Roos Tilburg: Linda en Sandor Lisa Stijn Vogelwaarde: Wim en Mirella Arend Bruno Valerie Correspondentieadres: de Koestering, Groenendijk 51,4587 CS Kioosterzande U kunt afscheid nemen van Ed op zondag 6 januari tussen 16.00 en 17.00 uur in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kioosterzande. De uitvaartdienst vindt plaats op maandag 7 januari om 11.00 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kioosterzande. Aansluitend zal Ed worden begraven op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren bij gelegenheidscafé 'In den Waes' tegenover de kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. c/i 1/1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 61