14 Cornelis Job Traas Abraham de Ruijsscher OVERLEDEN Marijke Catsman Johanna van de Repe - Janse Maria Ernestina Catsman - Boone - Marijke Marijke Catsman - Boone Marijke Catsman-Boone Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriendin Marijke Wij wensen Arie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Lenie, Thea en Betsie (de Wuufjes) Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere tot Zich genomen is mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootopa - Kees - Echtgenoot van Augustina Johanna Traas-Slabbekoom in de leeftijd van 85 jaar. Baarland: Jan en Francis Traas Martine en Bastian Marcella en Steve Corwin Kapelle: Meta en Adri Bostelaar Arjen en Laura, Lieve Mariska en Mark, Lotte, Ezra Nicole en Koen 's-Gravenpolder: Karin en Bram Houterman Esther en Peter, Jort Laurens en Rosaly Niek en Rhodé Nathalie Mark Traas (in liefdevolle herinnering) 31 december 2018 Park Beukenhof41,4421 BV Kapelle De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. zaterdag 5 januari om 10.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Na een moeilijke periode van afnemende vitaliteit is overleden -Bram- Vlissingen, 25 maart 1946 t Vlissingen, 28 december 2018 Correspondentieadres Familie Smolders-Niesyto Van Hogendorplaan 46 4463 VR Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Weggaan is iets anders dan het huis uitsluipen zacht de deur dichttrekken achter je bestaan en niet terugkeren. Je blijft iemand op wie wordt gewacht. Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. Niemand wacht want je bent er nog. Niemand neemt afscheid want je gaat niet weg. Na een lange ziekte waardoor haar krachten afnamen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en bescheiden moeder, oma en overoma. We zijn dankbaar dat we haar zo lang mochten kennen en begeleiden tijdens haar laatste moeizame weken. weduwe van Bram van de Repe Kattendijke, 20 mei 1930 f Goes, 27 december 2018 Etty van de Repe en Arie de Geus Geerke Ruben en Claudia, Milan, Roan Gerben en Jolanta Ton van de Repe Anita en Ruud Tetteroo - van de Repe Rani en Jasper Marina en Geijan de Vos - van de Repe Yael en Micha Kian Yolet en Jan Liplijn - van de Repe Jamilla Aimar Onze bijzondere dank en waardering gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel, in het bijzonder de medewerkers van Schenge 5, voor de liefdevolle betrokkenheid. Correspondentieadres: Floris de Voogdstraat 4 4472 BS 's-Heer Hendrikskinderen. De afscheidsdienst en begrafenis hebben in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud medewerker en collega Adrie van Schaik Adrie was een bescheiden loyaal vakman, die wij allemaal zullen missen. Wij wensen Conny en familie veel sterkte toe. John, Coen, Dies, Hezron, Jaap, Jeroen Joey, Johny, Lau, Ronald. Noordhout Bouw- en Aannemersbedrijf donderdag 3 januari 2019 Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Middelburg 2 oktober 1945 Domburg: Adrie Catsman Middelburg 1 januari 2019 Vlissingen: Arianne en Werner Verplanke - Catsman Toby, Davy Domburg: Leon en Mariëlle Catsman - Maljaars Martijn, Sterre, Amber, Lauren De afscheidsdienst voor Marijke zal worden gehouden op zaterdag 5 januari om 10.00 uur bij Het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er ge legenheid om de familie te condoleren en te ontmoeten in Het Schuttershof. Marijke is thuis, u kunt persoonlijk afscheid nemen op vrijdag 4 januari van 17.00 uur tot 19.00 uur. Adres: J.W. Schuurmanstraat 75a, 4357 EH Domburg. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van het Sint Jans Hospice de Casembroot, Allerzorg, ADRZ afdeling oncologie en dr. Huisman voor de deskundige en liefdevolle zorg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Familie Verplanke De Visserstraat 18,4384 JT, Vlissingen Blijvend is jouw liefde in ons hart intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Oost-Souburg: Ineke en Chris Louwerse - Boone Oost-Souburg: René en Lesley Rucphen: Arthur en Jolanda Nienke en Tim Domburg: Peter en Colinda Boone - Adriaanse ALysia, Maelynn Moegestreden uit het leven weggegleden Lieve dappere schoonzus, tante, oudtante van Leuntje en Ad van Driel-Catsman Heieen en Tibor Smet-Geers Annemarie Geers Coen Snijders en Marina Meijers Sabine Snijders en Richard Jansen Kinderen en kleinkinderen Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van lieve vriendin Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Cristel en Dannie, Tonneke en Frits, Enrico, Wendela, Jaap Labrujère, Wim Schooneboom, Yvonne en Lou, Bram Brouwer, Piet de Visser, David Jongepier, Wim Houmes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42