FAMILIEBERICHTEN 13 Dirk de Bruijne Dick de Bruijne m OVERLEDEN P. J. F. (Peter) van Anrooij Rust zacht Peter Karei Lagendijk Jeanette van Kessel-Robijn Na een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve schoondochter, onze schoonzus, tante en oudtante Jeanette van Kessel-Robijn Middelburg G.J. van Kessel Rotterdam Marga van Kessel Zwijndrecht Joyce en Jelte de Weerdt van Kessel Dordrecht Carmen en Koen de Snoo de Weerdt Joy, Noud en Floor Zwijndrecht Michael de Weerdt Jeanette van Kessel - Robijn Yerseke, 12-9-1950 t Goes, 1-1-2019 "Tomorrow is the first day of the rest of my life Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa -Dick- Middelburg, 9 februari 1937 t Middelburg, 1 januari 2019 Wil de Bruijne-Kasander Francis Kayan, Niels, Jelle Lianne in liefdevolle herinnering Theresa en Pascal Onze dank gaat uit naar dokter Vervloet en het verzorgend personeel van Zorgstroom Hof Mondriaan voor de liefdevolle begeleiding. Overloperhof 14 4337 GW Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom We zullen hem missen. Vlissingen: Joop de Bruijne (in herinnering) Ria de Bruijne-Schillemans Middelburg: Addy Vogel-de Bruijne Frans Vogel (in herinnering) Middelburg: Lucy Manni-de Bruijne (in herinnering) Jan Manni Philippine: Frans de Bruijne Loes de Bruijne-van Hoogdalem Zwolle: Rob de Bruijne Henny de Bruijne-Dekker Middelburg: Tineke de Bruijne Paul Remy Neven en nichten Middelburg, 1 januari 2019 Karei Lagendijk 2 Cor. 12:9 Karei Lagendijk donderdag 3 januari 2019 PM Deze dagen zonder namen Staan in mijn herinnering Los van plaatsen en seizoenen Ais een heel bijzonder ding Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten, mijn lieve vrouw, onze moeder, dochter, zus en tante Domburg, 13 januari 1967 t Domburg, 30 december 2018 Gert-Jan Jeroen Anne en Suzanne Judith en Ruben Pa en Ma Yvonne en Anton Alex Michelle en Bernd Senna, Shalyssa, Sheyano, Neeltje Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. dhr. G.J. van Kessel p/a De Wijper 8, 4726 TG Heerle De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 8 januari om 13.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Ik wil contact tussen jou en mij Jouw zus Yvonne Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Jeanette was vanaf 2012 werkzaam bij Roompot Vakanties. Wij verliezen met haar een gewaardeerd en zeer prettige collega. Wij wensen haar familie en naasten veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Roompot Vakanties Het is goed nu.... Niet onverwacht, maar voor ons allemaal is veel te vroeg overleden Mieke Rutger Roelof en Naira, Elina, Mila Oostsingel 2-31 4461 KC Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Hanny Ruud Dorine, Ruben, Tijmen Sophie 1 januari 2019 Op 30 december is zachtjes van ons heen gegaan, onze lieve zwager en oom Rust zacht. Middelburg: Toon en Conny Langerak Vlissingen: Natasja en Andy en kinderen Dordrecht: Rebecca en Jaap en kinderen Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom Arie Lagendijk (in herinnering) Lenie Lagendijk - Zwemer Ria en Cees Nieuwenhuize - Lagendijk Ada en Jan van Goudswaard - Lagendijk Plony Hoogesteger - Lagendijk Jan Hoogesteger (in herinnering) neven en nichten Middelburg, 30 december 2018 Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg Na zeer moeitevolle jaren is door God thuisgehaald en door ons in liefde losgelaten mijn innig geliefde man en onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Rotterdam, Goes, 18 december 1939 30 december 2019 echtgenoot van: Leny Lagendijk-Langerak vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader van: Bert Lagendijk Wim Lagendijk Jolanda de Waardt Guido Mariska Dave Hayley, Jay-Lynn Sharona Jordy Ingrid Ard Joosse-Lagendijk Jonathan Eva Elmar Ymke Thomas Ronald Vera Lagendijk-Eversdijk Statenlaan 194 4336 CN Middelburg Karei is thuis, alwaar geen bezoek. We nemen afscheid van Karei in een dienst van Woord en Gebed op zaterdag 5 januariin de Gasthuiskerk, Lange Delft 94,4331 AS te Middelburg.(Betaald parkeren op het Damplein) Deze vangt aan om 12:00 uur. We nodigen iedereen hiervoor van harte uit, kom zoals je bent. Voorafgaande aan deze dienst is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen van 11:15 tot 11:45 uur. De begrafenis vindt plaats om 13:30 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 41