balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! 12 dagen Corsica en Sardinië 16/18 dagen vlieg-bus rondreis] Wild Zuid-Afrika 1.399," Geen aanbetaling! bol 4qjpar boekingen:" bolderman^rU _L J Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 8 dagen Bohemen en Praag 7 dagen Tarrenzin Tirol 8 dagen Venetië en omstreken 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 8 dagen Drielandenreis Zwarte Woud en Bodensee 10 dagen Mooiste eilanden van Istrië en Kroatië 10 dagen Drautal Karinthië 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 8 dagen Gerlos in het Zillertal 8 dagen De Engelse Rivièra 8 dagen Eastbourne en het eiland Wight 10 dagen Balatonmeer en Boedapest 10 dagen Bijzonder Moravië, Blansko 7 dagen Verrassend Denemarken v.a. slechts Diverse vertrekdata BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland (of Franse Elzas) V 1 overnachting op de ferryovertocht Savona-Bastia V 2 overnachtingen in het 3* Hotel Sun Beach in Ajaccio op Corsica (of een gelijkwaardig hotel) V Overtocht Bonifacio-Santa Teresa Gallura V 5 overnachtingen in het 4* Hotel Majore in Santa Teresa op Sardinië V Overtocht Olbia-Livorno V 1 overnachting in Montecatini Terme (of omgeving) V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden en toeristenbelasting v.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Vlucht Amsterdam-Johannesburg v.v. met Etihad Airways V Luchthavenbelastingen en brandstofheffing V Ruimbagage max. 23 kg en 1 stuk handbagage (max. 7 kg) V Transfers en rondreis per comfortabele lokale touringcar volgens programma V 13 overnachtingen in goede 3* of 4* hotels V Dagelijks ontbijt V Nederlands-Afrikaanssprekende reisleiding ter plaatse Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12