12 FAMILIEBERICHTEN QeertruicCa Leuntje Lowwerse-cCe Xonvng Truus Jan Labruyère Jan Labruyère Jan Labruyère Jan Labruyère Jan Labruyère Bert Kouwenhoven woensdag 2 januari 2019 OVERLEDEN Laat maar los. Wij houden je vast. Verdrietig, maar niet geheel onverwacht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Vlissingen, f Middelburg, 22-07-1957 29-12-2018 Joke Labruyère-Poortvliet Gert-Jan en Annelies Celès, Vince, Meagan, Bruce Frank en Aimée Emmelie en Michel Nuala, Lumen Correspondentieadres: 't Zanddorp 11,4335 AD Middelburg. U kunt afscheid van Jan nemen op donderdag 3 januari van 19.00-19.30 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2,4337 XD Middelburg. De bijeenkomst waarin we Jan zijn leven herdenken wordt gehouden op vrijdag 4 januari, aanvang 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Naar de wens van Jan verspeken wij u geen %warte maar gekleurde kleding te dragen. Herinneringen blijven... Mijn lieve broer, mijn zwager en onze oom is overleden. Hij mocht maar 61 jaar worden. Met veel respect denken we aan hoe hij omging met zijn ziekte. Joke en de kinderen en kleinkinderen wensen we heel veel sterkte. Karin Rewijk-Labruyère Gerard Rewijk en onze kinderen en kleinkinderen Westkapelle, 29 december 2018. Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn schoonzoon en onze zwager en oom We wensen Joke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. A.E.M. Poortvliet-de Grave Rinus en Ilona Poortvliet Nicole en Frans Toch nog plotseling is onze zwager, schoonbroer en oom overleden Adrie de Jonge We zullen hem missen. Bertt en Marleen, Leen en Catrien, Joen Keest, Nellie en Wimt Neven en nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Renate Danckaerts Wij herinneren haar als een fijne collega die haar werk altijd met veel inzet en betrokkenheid heeft verricht. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers van de N.V. Westerscheldetunnel Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Jan Labruyère Wij wensen Joke, de kinderen en overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Abjan en Petra, Adrie en Ineke, Eddie en Hélène, Gert en Anja.Jaap en Merel, Jakko en Vera, Marinus-Jan en Coranne Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan heeft vele jaren v.v. Zeelandia Middelburg ondersteund, als supporter, vrijwilliger en als sponsor. Wij wensen familie en vrienden van Jan veel sterkte toe. V.V. Zeelandia Middelburg Bestuur en leden Stichting Promotie voetbal Zeelandia Middelburg Op veel te jonge leeftijd is overleden onze neef in de leeftijd van 61 jaar. Wij wensen zijn vrouw Joke, de kinderen Gert-Jan en Annelies, Frank en Aimée, Emmelie en Michel en de kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Ooms en tantes: Ab en Leny Pouwelse-Labruyère (beiden in herinnering) Piet en Cathrien Cijvat-Labruyère Neven en nichten Na een kort ziekbed en 53 jaar ware liefde heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en maatje "Jij was er altijd voor mij" Ko Goes, t Goes, 17 oktober 1942 28 december 2018 Ko Corry t en Sjef Peggy en André Lenie en Dick Stefan en Miranda Wij nodigen u uit voor de samenkomst waarin wij Truus herdenken op vrijdag 4 januari om 12:00 uur in Buurthuis De Pit, Appelstraat 2A te Goes. Correspondentieadres: Moerbeistraat 19,4462 CR Goes "Kom zoals je bent". Na een mooi leven vol ups en downs en na een mooi leven met een fijn gezin, delen wij u mede dat, totaal onverwacht is overleden onze pa, opa en over-opa echtgenoot van Yvonne Kouwenhoven-Bernard t Hij overleed op 21 december in de leeftijd van 81 jaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: DELA, De Wijper 8,4726 TG Heerle De crematie heeft, op verzoek van Bert, in besloten kring plaatsgevonden. Te vroeg overleden, onze buurman, Ad Kuijs Barry en Kiona Traas Hennie en Gerda Boss Gert en Anita Flikweert Peter en Els Kuijpers Jan Willem Bierens en Jacqueline Vermeulen. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog vrij snel overleden onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Geervliet (Kees) In de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Pietie Geervliet - van Urk Vlissingen: Corry Geervliet Vlissingen: Nel v/d Linden - Geervliet Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44