y "N Patricia Vogel - Brussé Patricia Vogel - Brussé 18 OVERLEDEN Michel Seghers Anja de Graaf - Krijger Anna Maria Hamerlinck-de Zwart Willy Brinkman-Zwart zv Hand in hand zijn wij gegaan tol aan de drempel. Vermoeid, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Hulst Petrus Eduardus echtgenoot van Rina Seghers-Datthijn Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst Breda Dongen Rina Seghers-Datthijn Ruud en Peter Peter en Ankie, Mike, Amy 27 december 2018 Correspondentieadres: t.a.v. Familie Seghers Dela, de Wijper 8, 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Michel in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 2 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in restaurant De Kreek, Noteneeweg 28 te Temeuzen, waar gelegenheid is tot persoonlijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Pallion en Thuiszorg Wijkteam Hulst-Noord. Ontroerd laten wij u weten dat, in de nacht van eerste op tweede kerstdag, onze lieve moeder en oma volkomen onverwacht in haar slaap is overleden. Wij troosten ons met de gedachte dat zij nu bij degene is waar ze het liefst bij was en die zij heel erg gemist heeft. sinds 2 januari 2013 weduwe van Wim de Graaf. Krabbendijke, 11 april 1945 Middelburg, 26 december 2018 Arjan en Josette Cynthia Franck en Mariëlle Patrick Wouter Joris Edwin en Monique Sjakie Puk en Emilia Jochie Seislaan 2b, 4333 GX Middelburg Mama is thuis, in haar vertrouwde omgeving waar ze het liefst was. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op zondag 30 december van 15:00 tot 17:00 uur. De uitvaart vindt in besloten kring plaats - Annie - 20 november 1922 Katte nd ij ke: Maria Rita Renate Danckaerts-Bos Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Kor. 13:13 Dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn delen we u mee dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn zus weduwe van Petrus Andreas Laurentius Brinkman Leiden, 12 juli 1922 Zevenaar, 25 december 2018 Maarten en Carla Marnix en Anne Iris Marjolein en Jaap Fleur en Timen Thomas en Anne Irene en Pim Martijn en Suzanna Esther Nel Zwart Correspondentieadres: I. Brinkman, Spaakstraat 44, 6904 LM Zevenaar De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 2 januari om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Marktstraat 24 te Zevenaar. Vooraf is er in Ons Huis, aan de kerk, van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Willy. Na de dienst begeleiden we haar naar de begraafplaats Rosorum, Methen 2a te Zevenaar, waar ze bij haar man wordt begraven. Na afloop ontmoeten we u graag in het uitvaartcen trum De Wit DELA (bij Rosorum), waar gelegenheid is tot condoleren. Een ongelijke strijd tegen een ziekte, waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid te nemen van mijn allerliefste vrouw, onze moeder en oma Sluiskil 3-6-1956 Sas van Gent 23 - 12 -2018 André Vogel Martijn en Judith, Lana Sara Petra en Mike Sas van Gent, 24 december 2018. Kloosterlaan 58, 4551 BC Sas van Gent De crematieplechtigheid heeft op verzoek van Patricia in besloten kring plaats gevonden. Na een ernstige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus, tante en nicht lieve vrouw van André Vogel We wensen André, Martijn, Judith, Lana, Sara, Petra en Mike veel sterkte toe met dit grote verlies. Wim Jan Ineke en Marius Anita en Piet Karei en Anna Ooms en tantes Neven en nichten Serooskerke, 24 december 2018 zaterdag 29 december 2018 Je sliep zo stil vannacht de zon kon het niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Door liefde omringd is thuis, in haar vertrouwde omgeving vredig ingeslapen mijn levenspartner, onze moe, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Philebert Hamerlinck levenspartner van Deesvan Kerkhoven Sluis, Aardenburg: Philippine: Eede: Aardenburg: t Aardenburg, 26 december 2018 Dees van Kerkhoven Wies en Johan Harry in herinnering Martin Philip Niek en Kkot-Jae V, Willem Carla en Ben Ita Bert Mimsy, Jax Jantje in herinnering Mark en Hilde Hanne en Ronnie Eiine Correspondentieadres: Dijckmeesterweg 13, 4553 PN Philippine Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Coensdike, afdeling de Parel voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 2 januari om 10.30 uur in de katholieke kerk te Aardenburg. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst, is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voor noemde kerk. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Louis George Danckaerts 9 juli 1952 t 25 december 2018 Simon Danckaerts en Tze-Wen Chao, Élodie Robin Danckaerts Sonja Bos en Peter Koops Tom en Ilse Verbrugge, Rachel, Jaydee Correspondentieadres: Spaarnestraat 10 4388 TK Oost-Souburg Op woensdag 2 januari kunt u van 10.30 tot 11.00 uur afscheid nemen van Renate in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend vindt daar de afscheidsbijeenkomst plaats. Na de bijeenkomst ontmoeten wij u graag in de koffieruimte van het crematorium. Degenen die we niet hebben kunnen bereiken via een rouwkaart, nodigen we middels deze advertentie uit de bijeenkomst bij te wonen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 53