E M EN 17 Patricia Vogel - Brussé Patricia Vogel - Brussé Anja de Graaf - Krijger Bart Bart V OVERLEDEN Willem Pieter Feijtel Wim Wim (Willem Pieter) Feijtel Ontroerd laten wij u weten dat, in de nacht van eerste op tweede kerstdag, onze lieve moeder en oma volkomen onverwacht in haar slaap is overleden. Wij troosten ons met de gedachte dat zij nu bij degene is waar ze het liefst bij was en die zij heel erg gemist heeft. sinds 2 januari 2013 weduwe van Wim de Graaf. Krabbendijke, Middelburg, 11 april 1945 26 december 2018 Arjan en Josette Cynthia Franck en Mariëlle Patrick Wouter Joris Edwin en Monique Sjakie Puk en Emilia Jochie Seislaan 2b, 4333 GX Middelburg Mama is thuis, in haar vertrouwde omgeving waar ze het liefst was. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op zondag 30 december van 15:00 tot 17:00 uur. De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Anja de Graaf - Krijger Anja de Graaf-Krijger Onze sterke man en vader is van ons heengegaan. Naast de liefde voor zijn gezin had hij ook een passie voor de zee en schepen. We zullen hem missen en wensen hem een behouden vaart. Bart-Jan Knegt Amersfoort, 29 augustus 1947 f Vlissingen, 27 december 2018 Vlissingen: Kitty Sherborne: Ann-Marie en Ben Middelburg: Arnoud en Kimberley Correspondentieadres: Paauwenburgweg 50, 4384 JE Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Bart Knegt Wij zijn erg verdrietig, dat geheel onverwacht is overleden onze lieve vriend en buurman We wensen Kitty, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Jan en Elma Kees en Hildegard Peter en Annelies Bart Knegt Een ongelijke strijd tegen een ziekte, waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid te nemen van mijn allerliefste vrouw, onze moeder en oma Sluiskil Sas van Gent 3 -6- 1956 23 - 12-2018 André Vogel Martijn en Judith, Lana Sara Petra cn Mike Sas van Gent, 24 december 2018. Kloosterlaan 58, 4551 BC Sas van Gent De crematieplechtigheid heeft op verzoek van Patricia in besloten kring plaats gevonden. Na een ernstige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus, tante en nicht lieve vrouw van André Vogel We wensen André, Martijn, Judith, Lana, Sara, Petra en Mike veel sterkte toe met dit grote verlies. Wim Jan Ineke en Marius Anita en Piet Karei en Anna Ooms en tantes Neven en nichten Serooskerke, 24 december 2018 De warmte als de zon die bij jou thuis door de wolken breekt. Dezelfde warmte in je blik na zoveel jaren. Liefde is sterker dan het leven. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze moeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Cornelia Betsie van der Gouwe-Stokman weduwe van Gerard van der Gouwe Poortvliet, 28 december 1934 t Goes, 26 december 2018 Jan Groffen Peter van der Gouwe Ilsanne en Pieter, Jens, Sverre Tarinda en Erik Elly van der Gouwe t Helma van der Gouwe en Anton Amir Yolanda van der Gouwe Correspondentieadres: Schoorkenszandweg 1 4431 NC 's-Gravenpolder U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaartcentrum van Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes, op dinsdag 1 januari van 13.00 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Speciale dank voor het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel, afdeling De Schenge 5, voor de liefdevolle verzorging. zaterdag 29 december 2018 PM Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van Wim woonde bijna zijn hele leven bij Arduin, wij zullen hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, medebewoners en begeleiders op de woon- en werklocaties Namens Raad van Bestuur en management Stichting Arduin Ik heb een steen verlegd In een rivier op aarde... Nu weet ik dat nooit zal zijn vergeten. geboren 08-01-1942 te Wemeldinge en op 27-12-2018 na een zeer kort ziekbed overleden in het ziekenhuis te Goes. Wim heeft vroeger op Fazant gewoond op Vijvervreugd waarna hij jarenlang op de Vroonweg in Oostkapelle woonde met fijne huisgenoten, samen verhuisden zij in mei 2016 naar de Zijpestraat in Middelburg. Het zal een stuk stiller zijn op de Zijpestraat... we zullen je erg missen Wim! 'Allemaal voorbij...' Bewoners en medewerkers Zijpestraat Arduin Middelburg Verdrietig zijn wij om het onverwachtse overlijden van mijn lieve zus en tante Hanny Sinke - Krijger Kees Sinke (in herinnering) Jan-Kees, Ellen Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers De Graaf Assurantiën en Financieel Adviseurs, DGA Financieel Adviseurs en DGA Verzekeringen Vlissingen, 29 december 2018 Het bericht dat onze zwager en oom is overleden heeft ons diep geraakt Aty en Dick Mary en Kees(+) Sjaak en Corrie Leo(+)en Nanne Neven en Nichten Tot ons verdriet is na bijna 50 jaar vriendschap overleden Kitty, Ann-Marie en Ben, Arnoud en Kimberly, heel veel sterkte de komende tijd. Peter en Margot Joziasse Joost en Annemarie, Leander Sebastian en Besa, Dionis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 52