O CD O 12 ZE Duitemeijer bij Lebo op eigen benen Kerkhove gaat vandaag van start Scheidsrechters gaan op de loop René van der Vliet zit nooit bij de pakken neer. Ondanks de amputatie van zijn onderbeen gaat hij de keepers van Nieuwdorp weer onder handen nemen. i^^ÉÉÉfcÉh VOETBAL AMPUTATIE Kees Duitemeijer wordt volgend seizoen trai ner van Lewedorpse Boys. Het wordt zijn vuurdoop als hoofdtrainer van een club. Op dit moment is de 38-jarige coach voor het tweede seizoen trainer van het reserveteam van Terneuzense Boys, de club waar hij jaren lang in het eerste elftal speelde. In Lewedorp wordt hij de opvolger van Paulus Poortvliet die de club na vier seizoenen verlaat. Bij Yerseke verlengde Alexander van Keulen zijn contract met een jaar, terwijl Kees de Rooij voor twee jaar tekende bij Tholense Boys. Hij keert na dertien jaar terug in Zee land. Tussen 2002 en 2005 was hij trainer van Veere. Tennisster Lesley Kerkhove begint vandaag in Nieuw-Zeeland aan haar seizoen. Bij het WTA-toernooi van Auckland probeert de 27- jarige Zierikzeese via de kwalificaties het hoofdschema te halen. Ze moet daarvoor twee partijen winnen. De Zeeuwse is in Nieuw- Zeeland om zich voor te bereiden op de Aus- tralian Open, het eerste Grand Slamtoernooi van 2019. Dat begint half januari. Afgelopen week zat ze nog in Dubai, waar ze met andere toptennissers de laatste voorberei dingen trof. Al snel na de Australian Open volgt het Fed Cup-duel van Nederland met Canada. Wielrennen Vandaag wordt in het Axelse Bos de oudste trimloop van Zeeuws-Vlaanderen gehouden. De voetbalscheidsrechtersvereniging Zeeuws-Vlaanderen houdt deze wedstrijd al vele tientallen en ieder jaar is er behoorlijke belangstelling voor. Vorig jaar liepen Mark Verhage (mannen) en Renate van Huffel (vrouwen) naar de zege op de lange afstand, 10.000 meter. Zij mogen proberen dit kunst stukje te herhalen. Door de COVS Zeeuws- Vlaanderen is een parkoers uitgestippeld door het Axelse Bos en de start is vlakbij de kantine van de FC Axel. Ook 3600 en 6800 meter zijn mogelijke afstanden. Biljart zaterdag 29 december 2018 GO VOETBAL TENNIS Lesley Kerkhove. fotoepa ATLETIEK SI Wielrenner Brian van Goe- them (foto) uit Sluiskil debu teert volgende maand in de Challenge Mal- lorca voor zijn nieuwe ploeg Lotto Soudal. Deze Spaanse vierdaagse be gint op 31 ja nuari. Op 6 fe bruari staat Van Goethem ook aan de start van de vijfdaagse Ster van Bessèges. It De driebanders van 's Lands Welvaren 2 AVH/VSS uit Kwadendamme hebben zich versterkt voor de tweede competitiehelft. De Belg Danny Wuyts is aan de spelers groep toege voegd om het verblijf in de eerste divisie te verlengen, 's Lands Welva ren 2 staat achtste, twee punten boven de degradatie- streep. Simon Provoost van schaakvereniging Het Witte Paard heeft het traditionele Oliebollen- toernooi op zijn naam geschreven. Met zes punten uit zeven partijen had de Zeeuws- Vlaamse schaker net zoveel punten als Mark Smits van De Pion uit Roosendaal, maar spra ken uiteindelijk de SB-punten in het voordeel van Provoost. Jeroen de Jonge uit 's-Gravenpolder heeft het Kerstsneldamtoernooi in Zierikzee overtui gend op zijn naam geschreven. Van de acht gespeelde partijen won hij er zes en stond twee remises toe. Op drie punten achterstand eindigden vier spelers. Op weerstandspunten eindigde Kees Rijk als tweede, voor Aart Sla ger, Jos de Wild en Peter Schunselaar. o. co KUN JE OOK RAINING GEVEN -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 47