Reclame Bezem gaat door Arduin Geld PostcodeKanjer blijft in Vrouwenpolder 2 MAIKEL HARTE verkoop vuurwj Column kerst en ik vrees dat we het misschien wel niet meer mee gaan maken. De kans lijkt steeds kleiner te worden en de laatste witte kerst kan ik me eigen lijk al niet meer herinneren. moeten stoppen met die reclames waarin het wel een witte kerst is; die van de Plus, de Jumbo en er zijn nog wel een paar: in de ene re clame sneeuwt het nog harder dan in die andere. Als je als bedrijf nog een beetje je geloofwaardigheid wilt behouden, doe dat dan vol gend jaar niet meer. Maak recla mes met kerstdagen waarbij het een graad of zeven is, misschien af en toe een waterig zonnetje en kans op een bui. Probeer daar maar eens wat leuks van te maken in plaats van dat we ons zitten te ver kneukelen aan gezelligheid in de sneeuw. reclames die zich rond oud en nieuw afspelen dan weer veel minder vaak. Een witte jaarwisse ling spreekt kennelijk veel minder tot de verbeelding. Volgens mij moetje alleen bij de Postcodelote rij je stoep sneeuwvrij maken, wat dat betreft is de Staatsloterij veel realistischer: in die reclame regent het. Naar die reclame kan ik met m'n kinderen niet kijken: ze vin den die hond zo schattig. Voor wie hem nog niet gezien heeft: een ou der echtpaar is hun hond Frekkel kwijt, hij wordt toch gevonden en teruggebracht en de vinders krij gen van de eigenaren als beloning hun staatslot. M'n kids vinden het zo leuk voor die mensen dat Frek kel terug is, maar ik weet het niet hoor. Straks valt de trekking op dat lot dat ze aan de vinders hebben gegeven: Heb je wel je hond terug, maar ben je toch even 30 miljoen misgelopen. kinderen net zo'n hond als Frekkel beloofd. Dus, als u me volgende week een hond uit ziet laten dan weet u dat we gewonnen hebben. Maar ach, die kans is net zo klein als een witte kerst. Een witte jaarwisseling spreekt minder tot de verbeelding DESTELLING Vandaag: 2018 was een topjaar Eens Oneens Toos Henk Paul Kusters Politie houdt derde verdachte aan in zaak steekpartij Brand verwoest huis, kat gered Vlissingen Radio draait Zoutelande grijs Een regiodirecteur van zorginstel ling 's Heeren Loo staat vanaf fe bruari, als Arduin een definitief toe komstplan heeft vastgesteld, aan het hoofd van het managementteam van Arduin. Hij of zij opereert onder Heyne. Lilian Lagendijk, die nu di recteur zorg is bij Arduin, vertrekt in het nieuwe jaar. Ze draagt haar werkzaamheden voorlopig over aan de interim-bestuurder, 's Heeren Loo stelt clustermanagers ter be schikking die de leiding krijgen over de bedrijfsvoering, en over de medi sche, paramedische en gedragskun- dige kant van de organisatie. De zit tende clustermanagers van Arduin hoeven daardoor minder mensen aan te sturen. Hoe de nieuwe organisatiestruc tuur er uit gaat zien, is nog niet dui delijk. Een 'transitieteam' met voor namelijk mensen van 's Heeren Loo gaat de organisatieverandering be geleiden. Arduin maakte eind vorige maand al bekend dat de kans groot is dat de instelling op termijn een regionale tak van 's Heeren Loo wordt. Mede werkers van die instelling hielpen Arduin de afgelopen tijd al bij de verbetering van de zorg in het be- Clustermanagers van Arduin hoeven minder mensen aan testuren handelcentrum in Aagtekerke, na dat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd ernstige tekortkomingen constateerde. De zorg in Aagtekerke is nu weer op orde. De medewerkers van 's Heeren Loo gaan ook op an dere locaties van Arduin helpen om de zorg te verbeteren. Het onderzoek is uitgevoerd in aan loop naar de PostcodeKanjer van 53,9 miljoen euro die ook dit jaar weer op 1 januari bekend wordt. Aan het onderzoek onder wijk- winnaars van de PostcodeKanjer, deden winnaars mee uit Vrouwen polder (2014), Amsterdam Zuidoost (2015), Sittard (2016), Den Haag (2017) en Eastermar (2018). Deelnemers van de Postcode Lo terij in Vrouwenpolder kregen op 1 januari 2014 de verrassing van hun leven. Vijfjaar na de PostcodeKanjer van 42,9 miljoen euro blijkt dat niet alleen deelnemers, maar het hele dorp profiteert van de geldprijs. Op 1 januari 2014 viel de Postcode- Kanjer in Vrouwenpolder. Ruim 180 deelnemers uit het postcodegebied 4354 wonnen per lot 80.399 euro, als zij in 2013 met alle trekkingen mee speelden. In de winnende straat va rieerden de bedragen van ruim 1 miljoen euro tot ruim 6,6 miljoen euro per winnaar. Aannemers en klusjesmannen in de buurt van het dorp deden goede zaken, nadat de PostcodeKanjer daar viel. Bijna de helft van de winnaars (46 procent) in Vrouwenpolder geeft aan zijn of haar huis te hebben verbouwd. Van deze winnaars koos een meerderheid (79 procent) voor een aannemer of klusjesman uit de buurt, omdat 'we het geld graag in de buurt besteden', 'we het die men sen gunnen' en 'dan hebben zij er ook profijt van'. Droom Van de winnaars zegt 71 procent dat het winnen van het geld meer vrij heid heeft gegeven. 39 procent zegt zelfs dat zij hun droom hebben kun nen verwezenlijken dankzij het winnen van de PostcodeKanjer. Daarnaast zegt 46 procent bewust geld uitgegeven te hebben in de ei gen buurt. Maar liefst 54 procent geeft aan ook anderen geholpen te hebben. 51 procent zegt blij te zijn met de positieve aandacht voor het dorp die naar aanleiding van de PostcodeKanjer is ontstaan. 8 of 15 dagen genieten op Ibiza incl. vlucht en transfer zaterdag 29 december 2018 Het was weer geen witte Ik vind dat ze daarom maar eens Gek genoeg sneeuwt het in de Als wij hem winnen heb ik m'n Fijne jaarwisseling Reageer op pzc.nl Gisteren: Hoge toeristen belasting jaagt de toerist weg 1162 reacties VLISSINGEN De politie heeft donder dagmorgen vroeg een derde persoon aangehou den als verdachte in de zaak van de steekpartij in Vlissingen, meldde een woordvoerster van het Openbaar Ministerie gis teravond. Een 28-jarige in woner Vlissinger kwam woensdagmorgen vroeg door messteken om het leven in de Kasteelstraat in zijn woonplaats. Over zijn rol in de steekpartij kon en mocht zij niets zeg gen. De Goesenaar (25) zit net als de twee andere verdachten, een 17-jarige Vlissinger en een 22-jarige vrouw 'in beperking'. Ze mogen alleen contact hebben met hun advocaat. HOOFDPLAAT Een woning aan de Ha venstraat in Hoofdplaat is gisterochtend door brand verwoest. Daarbij vielen geen gewonden. De kat van de bewoners werd ook gered. De brand ont stond rond 10.30 uur ver moedelijk in een straalka cheltje en woedde op de verdieping van de wo ning. De vlammen sloe gen uit het dak en er was sprake van flinke rook ontwikkeling. Om 11.10 uur had de brandweer het vuur onder controle. Het huis moet als verlo ren worden beschouwd. De brandweer behoedde het naastgelegen huis wel voor de vlammen. BL0F had met Zoute lande dit jaar een heel grote hit te pakken: het was het op één na meest op de Neder landse radio gedraaide nummer van 2018. Dat blijkt uit cijfers van de Radiomonitor, die mu- ziekuitzendingen moni- tort in onder meer Eu ropa, Amerika en Aus tralië. Het populairste nummer in Nederland in 2018 was Crazy van Lost Frequencies Zon derling, dat bijna 12.000 keer werd gedraaid op de radio. Wulf eindigde op drie met zijn nummer All Things Under The Sun. Bijlage Z Interim-bestuurder Gerton Heyne maakt schoon schip in het management van Stichting Arduin. De instelling voor gehan dicaptenzorg krijgt daarbij op nieuw hulp van zorginstelling 's Heeren Loo. Cornelleke Blok Middelburg Winnaars geven bewust geld uit in hun omgeving en helpen an deren met hun gewonnen geld. Dat blijkt uit onderzoek van de Postcode Loterij onder onder anderen 41 PostcodeKanjer-win- naars uit Vrouwenpolder. Cris Sohier Vrouwenpolder azuline Hotel Coral Beach 7 of 14 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Retourvlucht Amsterdam/Charleroi - Ibiza Retourtransfer hotel-luchthaven Verblijf o.b.v. halfpension of all-inn Tip: bezoek een hippie markt! hoteldeal I dagelijks tot 23:00 uur 088-0331506

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 2