R Stam nieuwe trainer van PEC Zwolle 29 Kippenvel Gelukt Langs de Ferrari's en de Mercedessen Onbetaalbaar Jaap Stam ondertekende een con tract voor anderhalf jaar. Stam is geen onbekende in Zwolle. De ex- verdediger van onder meer PSV, Manchester United, Lazio en AC Milan begon er zijn carrière als voetbalprof en ook zijn eerste jaren in het trainersvak bracht hij door bij PEC als assistent. De laatste club die hij trainde was de Engelse club Reading. Hij hielp die club in 2017 bijna aan promotie naar de Premier League, maar na mindere resultaten in de jaargang daarop werd hij in maart van dit jaar ontslagen bij die club. Voordat Stam naar Engeland ver trok, was hij trainer van Jong Ajax. Bij de Amsterdams club speelde hij ook zijn laatste wedstrijden als prof „PEC Zwolle is een club naar mijn hart en het voelt dan ook goed om terug te zijn", zei Stam gisteren. „De club ben ik de afgelopen jaren blijven volgen en het is mooi om te zien wat voor groeispurt er is ge maakt. Ik zie het als een prachtige PEC is een club naar mijn hart en het voelt goed terug te zijn uitdaging om de komende ander halfjaar tot een succes te maken, te beginnen met de tweede seizoen shelft waar we vanaf volgende week volle bak en met elkaar de schou ders onder gaan zetten." Gert Peter de Gunst en Said Bakkati gaan aan de slag als assis tent-trainers van Stam. Onverwacht www.dejongintra.nl/busreizen VAKANTIE de Jong Intra vakanties l4JLpJ_LL' UüilALT UML' i zaterdag 29 december 2018 GO De familie Strijbis uit Alkmaar gaat met het complete gezin (vader, moe der en zoon) elk jaar naar een andere Grand Prix om Verstappen aan te moedigen. Dit jaar viel de keuze op Oostenrijk. „Wat een kippenvelmo menten hebben we daar gehad. Elke keer als Max voorbijreed, was het weer een kolkende oranje massa. Bizar om daar bij te zijn geweest." Het Max-moment van Jeroen van der Geest: dat zijn zoon Laurens met zijn idool op de foto ging op de Jumbo Racedagen. „leder kind wilde dat en ons is het gelukt. Uiteraard kreeg de foto een prominente plaats in de slaapkamer van Laurens." Vincent van Santen uit Nootdorp was er zelf niet bij, maar noemt net als veel andere fans de GP van Brazilië het Max- moment van 2018. „Hoe hij daar naar de eerste plaats reed! Op eigen kracht twee keer langs een Ferrari en ook twee Mercedessen inhalen, dat was aan het begin van het sei zoen nog ondenkbaar. Jammer van dat akkefietje met Ocon, maar daar hebben we het maar niet meer over..." Ruud Fabels nam zijn zoon Matthijs (12) mee naar de GP van Spanje. „Tot dat moment was het seizoen voor Max nog niet om over naar huis te schrijven. De foto is van de pitwalk op donderdag, voor de pit- box van Red Buil. Al zou Max niet eens hebben gereden, dan nog was dit moment - de lach van mijn zoon - de reis al waard. Maar hoe mooi kan het zijn? Op zondag samen met je zoon vanaf de eerste bocht rennen over het rechte eind om nog een glimp van de podiumce remonie op te vangen. Max werd derde! Echt onbetaalbaar om dit samen met Matthijs te beleven." O p ZWOLLE Jaap Stam (46) moet PEC Zwolle uit het slop halen. De nummer 16 van de eredivisie heeft de oud-international ge presenteerd als opvolger van de eerder deze maand ontslagen trainer John van 't Schip. -Jaap Stam (46) Gerard Mackaaij is een van de vele Formule 1-nomaden. Een fan die het niet bij één racebezoek per seizoen kan houden. Zo pikte hij na de wintertest in Barcelona de races in Oostendijk, Duits land, Hongarije en België mee. „Ik ga elk jaar naar de wintertest toe. Als F1-fan is dat geweldig, omdat je ze daar vier dagen lang ziet rijden. Maar mijn moment was toch Oostenrijk. Om hem daar onverwacht te zien winnen, wat een feest was dat. Ook 2019 wordt weer een heel mooi jaar, denk ik." Jaap Stam: „Ik ben de club blijven volgen." fotoanp vanaf €419 vanaf 469 vanaf €499 Busreizen Autoreizen Vliegreizen Bel 0180 - 457 803 of ga naar uw ANVR reisadviseur Reissom excl. 19,50 reserveringskosten, eventuele vluchttoeslagen en 2,50 Calamiteitenfonds 10T/M 13 JAN 2019 Wolfach in het Zwarte Woud 8-daagse busreis Gegarandeerde vertrekken reiscode: ebwlf02 Historisch Wenen 8-daagse busreis Gegarandeerde vertrekken reiscode: efwen03 Ontdek Rome 5-daagse vliegreis Gegarandeerde vertrekken reiscode: ehromOó

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 28