1 SLECHTSTE SLOGANS W10RD VAN IET JAJLR VERDWENEN MENNEN 1. We doen wel vrouwen maar knippen ze niet 2. Ga niet zelf kutte, bel Ronald Schutte! 3. Voor ieder reetje een Aarts W.C'tje 4. Met je fiets in de penarie? Bel dan even met Harie 5. Theo en Peet, voor aluelectriciteet 1 Blokkeerfries 2 Yogasnuiver 3 Mangomoment 4 Drankhangen 5 Balanstrutje 2 Delta Lloyd De verzekeringsmaatschappij ontkwam niet aan de financiële crisis en de aandelenkoersen stortten in. Nationale Nederlanden sloeg toe. Sinds t december is de merknaam Delta Lloyd definitief vervallen en zijn alle diensten overgeheveld naar Nationale Nederlanden. 3Cook&Co Blokker haakte in 2005 met de keten Cook Co in op de trend om luxe thuis te koken met mooi gedekte tafels en goede apparatuur. De webshop deed het goed, maar de twintig fysieke winkels draaiden verlies. In 2016 sloten de winkels, en daarmee verdween het merk van de internet-radar. Afgelopen oktober werd de webshop opgedoekt. 4ECI Eén nadeel kleefde er aan het lidmaatschap van ECI: je was verplicht elke maand een boek, video of cd te kopen. Deed je dat niet, dan kreeg je het Boek van de maand toegestuurd, dat meestal ongelezen de kast in ging. Europa Club Internationaal groeide na fusies met de Nederlandse Boekenclub en Boek en Plaat uit tot een bedrijf met ruim een miljoen leden. De komst van onder meer Bol.com luidde het einde in. De nieuwe eigenaar doopte het om tot BookSpot. 5 Kijkshop De winkelformule met alle producten achter glas werd in de jaren 70 als innovatief en exclusief ervaren. Later vonden we het ineens vervelend dat we een product niet konden aanraken. Een eigen webshop bracht geen uitkomst. Het 'kijken, kijken, niet kopen-avontuur' strandde dit jaar. Stint Het drama gekeken; het zou vaak op hol slaan. De minister besloot de Stint van de weg te halen. Na een vernietigend onderzoek van TNO werd faillissement aangevraagd. Barbier Rogier, Laren Stukadoorsbedrijf Schutte, Dordrecht Aarts Sanitair Service, Eindhoven Fietsenmaker Harrie Everts, Posterholt Peter van der Peet, Rijswijk De sloganverkiezing is een initiatief van universitair docent communicatie- en informatiewetenschappen Christine Liebrecht en journalist en tekstschrijver Tefke van Dijk. Persoon die in Friesland de snelweg hielp blokkeren om te voorkomen dat demonstranten in een bus de intocht van Sinterklaas belemmerden. Iemand die gewoonlijk ge zond en bewust leeft, maar zich in het uitgaansleven te buiten gaat aan partydrugs of cocaïne. Geluksmoment van een ernstig zieke patiënt door een opmerking of niet-medische handeling van een zorgverlener. Met snacks en drank in comfortabele kleren op een bank of stoel hangen. Carrièrevrouw die zo bezig is met een goede balans tussen werk en privé dat ze niet zal doordringen tot de top van het bedrijfsleven. Jaarlijks organiseert Van Dale de verkiezing Woord van het jaar. Eerdere winnaars waren onder meer treitervlogger, project X- feest, swaffelen, selfie, ontvrienden en bokitoproof. Failliet Ook Nuon (gaat verder onder de naam van moederbedrijf Vat- tenfall), Travelbird, Topshelf, Athieteshop, De Linnerie, Duthler en Lake Side redden het niet in 2018, documenteerden Richard Otto en Robbert van Loon van platform VerdwenenMerken.nl ZATERDAG 29 DECEMBER 2018 37

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 132