P<rV Jï s Elise Fricot Aline Julia Maria Cocquyt-Verschorre Jeanine Naessens-Gerres f j' 'Jr V - - s - Ad familieberichten!^ EN 15 OVERLEDEN Maria Vermue Ben de Wit COLOFON Familieberichten zv Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overoma weduwe van Leonard Cocquyt Zij overleed op 26 december 2018 in de leeftijd van 82 jaar. Westdorpe: Carlo en Marianne Cocquyt-van de Voorde Steven en Merel, Nova Kevin en Lynn Correspondentieadres Bernhardstraat 65, 4554 BD Westdorpe U kunt afscheid nemen van Aline in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 2 januari van 9.45 tot 10.15 uur. De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden op woensdag om 10.30 uur in de aula van het cremato rium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid voor een persoonlijke condoleance. Daarna bent u welkom in de koffiekamer. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 't Verlaet, voor de goede zorgen die zij aan ma hebben gegeven. Gors^ Nooit vragend... Nooit klagend... Haar Kerstavond... Nu is het stil... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Op kerstavond is overleden onze lieve ma en oma Duckie weduwe van Gerard Naessens Zij overleed op 24 december 2018 in de leeftijd van 81 jaar. Myriam en Andre Attie en Jos, Thijmen, Florien, Linde Pim en Elodie, Ella Chantal en Sjef Ankie en Michiel, Lex Sophie en Michiel, Daan, Anna Tamara en Paul Dimitri Ilona en Marijn, Lars Daniël en Iris Correspondentieadres: Nieuwstraat 72, 4576 AM Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op maan dag 31 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Een dikke pluim voor de verpleging van ziekenhuis Zorgsaam, afdeling B2 en voor het verzorgend personeel van de Lange Akkers voor de liefdevolle aandacht. En niet te vergeten de dames van de thuiszorg die haar zoveel jaren hebben bijgestaan. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adri Cornelisse Wij zijn Adri als molenaar van molen de Hoed veel dank verschuldigd voor zijn inzet en advies voor onze stichting. Wij wensen Adrie, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Stichting Molen de Hoed, Waarde Lieve Jennifer 50 jaar vriendinnen, het afscheid komt veel te vroeg. Suzanne de Blauw - de Nooijer ,aïr^ ■- f' -aV Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. online Familieberichten vrijdag 28 december 2018 Vol verdriet, maar ook gesteund door haar kracht, nemen we afscheid van 28 augustus 1962 t 24 december 2018 René Jet Mees Maria is thuis, in haar eigen tempel. Als je nog even bij haar wilt zijn, ben je welkom op vrijdag 28 december tussen 14.00 en 16.00 uur. We nodigen je uit om, samen met ons, afscheid van Maria te nemen op zaterdag 29 december om 12.00 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Correspondentieadres: De Perponcherpolderweg 4, 4471 RX Wolphaartsdijk Vandaag begint de lange weg naar morgen. In fijne herinnering Overleden, 18 december 2018 Bewoners en personeel van de Cavalier, Terneuzen. De vang is neer De zeilen geklampt De ketting vast Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze schoonbroer echtgenoot van onze zus, schoonzus Els Obrie. Wij wensen haar de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Obrie The spicks and the specksGone away The BeeGees SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens J op mensenlinq.nl geplaatst. - .v FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43