14 Jennifer Umbgrove Jennifer Umbgrove Jennifer Umbgrove Aalbert (Ab) Budding Willem Pieter Feijtel Maria Vermue Maria Vermue The BeeGees Lieve Jennifer -WIM - Wemeldinge, Goes, 8-1-1942 27-12-2018 Maria Vermue Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve, dierbare René, Jet en Mees, heel veel sterkte van ons allen. 'Het was een groot voorrecht haar te mogen kennen' De buurtjes: Wouter en Carla, Eddy en Marjan, Jeannet en Hubert, Pia, Tamara en polder kinders: Loes, Suzan, Frank, Sabrina, Arko, Marleen en Toon 'Walking each other home' De 'Rondom Maria kookclub': Mahima, Rijna, Corrie, Robert, Ruth, Marjan en partners je meelevende ziet zal blijven stralen en inspireren' Praktijk Heel-Natuurlijk: Lisette, Marjolein, Samantha, Ruth 'In liefde blijven we verbonden' Vrouweputje: Ginny, Matty, Corrie en partners vrijdag 28 december 2018 PM The spicks and the specksGone away 50 jaar vriendinnen, het afscheid komt veel te vroeg. Suzanne de Blauw - de Nooijer Met groot verdriet en diepe verslagenheid vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega op de leeftijd van 62 jaar is overleden. Met Jennifer verliezen wij een collega die altijd met volle inzet en enthousiasme haar werk deed in ons klantcontactcentrum. Wij hebben grote bewondering voor de kracht en de positieve houding waarop ze met haar ziekte omging. Daarbij bleef zij tot voor kort haar werk met veel toewijding doen. Wij zullen haar als collega en mens enorm missen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. De collega's van de directie Dienstverlening van de gemeente Vlissingen Met groot verdriet vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde medewerkster op de leeftijd van 62 jaar is overleden. Wij herinneren haar als een fijne collega, die zich met veel toewijding en enthousiasme inzette als medewerkster van ons klantcontactcentrum. Onze gedachten gaan uit naar haar naaste familie. Wij wensen hen allen veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers van de gemeente Vlissingen, de secretaris, de burgemeester, Martin van Vliet Bas van den Tillaar Heel verdrietig zijn we door het overlijden van onze collega Met Jennifer verliezen we een gezellige en vrolijke collega die kleur gaf aan ons team. We hebben grote bewondering voor de kracht en de positieve houding waarop ze met haar ziekte omging. Met haar doorzettingsvermogen heeft ze het team tot het laatst versterkt. Ondanks haar ziekte bleef ze altijd interesse hebben voor andere mensen. We zullen haar optimisme, vrolijkheid, humor en lach ontzettend missen. We wensen haar kinderen en familie heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. De collega's van het KCC: Mary-Jane, Yvonne, Joyce, Mariëlle, Danielle en Naomi En God zei: Dat de wateren onder de hemel op één plaats samenvloeien en het droge tevoorschijn kome; en het was alzo. En God noemde het droge aarde, en de samengevloeide wateren noemde Hij zeeën. En God zag dat het goed was. Voor de laatste keer overgeplaatst en Thuisgevaren Luitenant ter zee der 2e klasse oudste categorie b.d. Zoon van Aalbert Budding en Grietje Kamsteeg Utrecht, Middelburg, 7 september 1940 25 december 2018 Middelburg: Joke Budding-Verleur Middelburg: Ciska Rasenberg-Budding Peter Rasenberg Tim, Chantal Vlissingen: Marco Budding Willemijn Back Dolfijnstraat 42 4337 JT Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op woensdag 2 januari om 10.30 uur in "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22, 4337 JH Middelburg. Van 09.45 tot 10.15 uur, voorafgaand aan de dankdienst, is daar gelegenheid tot afscheid nemen. Om 12.00 uur wordt Ab begraven op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Hoeksteen". Ab hield van witte rozen Een woord van dank aan Dr. Visser; Dr. Manschot, Agathos en de medewerksters van Curadomi voor al hun goede zorgen. V Wim is gaan slapen, hij was zo moe, sloot zijn ogen toe, zijn leven hier is volbracht, de Heer houdt over hem de wacht. Vol van verdriet, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wemeldinge Gré en Simon Adriaanse - Feijtel Wemeldinge Ko Feijtel Yerseke Mies Steketee - Feijtel Neven en nichten In liefde gedenken wij hen die Wim zijn voorgegaan. Correspondentieadres: Gré Adriaanse - Feijtel, Bakkersboogerd 43, 4424 EJ Wemeldinge De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. J. A. van den Ende, wordt gehouden op woensdag 2 januari 2019 om 13.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wemeldinge. Flierna ontmoeten we elkaar in het uitvaartcentrum te Kapelle. Indien wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Met dank aan het personeel van Arduin, Zijpestraat te Middelburg voor de liefdevolle verzorging en dank aan de verpleging van ADRZ afd. t.C. voor de liefde volle zorg en begeleiding. Vol verdriet, maar ook gesteund door haar kracht, nemen we afscheid van 28 augustus 1962 24 december 2018 René Jet Mees Maria is thuis, in haar eigen tempel. Als je nog even bij haar wilt zijn, ben je welkom op vrijdag 28 december tussen 14.00 en 16.00 uur. We nodigen je uit om, samen met ons, afscheid van Maria te nemen op zaterdag 29 december om 12.00 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Correspondentieadres: De Perponcherpolderweg 4, 4471 RX Wolphaartsdijk - Maria heeft al haar talenten benut - Na een lang gevecht tegen haar ziekte heeft Maria ons veel te jong verlaten. We zijn verdrietig over het verlies van onze zus, schoonzus en tante, we zullen haar erg missen 28 augustus 1962 - 24 december 2018 Zeewolde Jopie Pollemans - Vermue t Putten Cees Pollemans en Joske Vermeul Middelharnis Toos en Ad Buijs - Vermue Amstelveen Olga Vermue en Gertjan Kroon 's-Hertogenbosch Els Vermue Wolphaartsdijk Peter Vermue en Marlèn van Driel Neven en nichten Wij wensen René, Jet en Mees veel sterkte toe. Wolphaartsdijk, 24 december 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42