Adriaan Hendrik Cornelisse Adri Cornelisse Adri Cornelisse Adri Cornelisse EN 13 Ko de Regt Dag Ko Anja Hage Geldhof Judith Meijer-Dijkema OVERLEDEN Bidt Jeruzalem vrede toe: mogen wie u liefhebben, rust genieten; vrede zij binnen uw muur, rust in uw burchten. Psalm 122 vers 6 en 7 Intens verdrietig, maar dankbaar terugkijkend op alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa ~Adri In de leeftijd van 76 jaar. WaardeAdrie Cornelisse-Blaauwkamer 's-Gravenhage Peter en Evi Mees, Laura, Tom, Rutger Waarde Martin en Laurence Ambre Amsterdam Bas en Louis 26 december 2018 Clausstraat 21 4414 BH Waarde We nemen afscheid van Adri op maandag 31 december om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Waarde. U bent daarvoor van harte uitgenodigd. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er in Dorpshuis MeerWaarde, Mauritsstraat 4, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn allerliefste broer, zwager en onze lieve oom Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekent. Zijn liefde, warmte en betrokkenheid zullen wij nooit vergeten. Wat zullen we je enorm missen, dank je wel voor alles. Rina Lagendijk-Cornelisse Adri Lagendijk (in liefdevolle herinnering) Dennes en Marieke Noa, Milan, Senna, Luca, Isabel Leontine en Peter Sara, Daniël Verdrietig delen wij u mee dat onverwacht is overleden onze zwager en oom Lieve man van onze zus en schoonzus. Riet Blaauwkamer Tanny Schouwenaar-Blaauwkamer Adri Schouwenaar t Kees Blaauwkamer t Ina Blaauwkamer-Oppeneer neven en nichten Dit ene weten wij en aan dit één houden wij ons vast in de duistere uren: er is een Woord, dat eeuwiglijk zal duren, en wie 't verstaat, die is niet meer allleen. Verslagen zijn we omdat een bijzonder mens van ons is heen gegaan. Adri is vele jaren een actieve en inspirerende persoon geweest binnen onze Gemeente. Hij heeft zich ingezet als ouderling, kerkrentmeester, scriba en voorzitter van de kerkenraad. Daarnaast was hij een drijvende kracht achter restauraties van ons kerkgebouw en diverse andere verbouwingen. We konden na zijn actieve periode altijd een beroep op hem doen. Onze gedachten zijn bij zijn familie en wensen hen alle sterkte en Gods nabijheid. Namens de Hervormde Gemeente Waarde, De Kerkenraad Adri Cornelisse Adri Cornelisse Adri Cornelisse Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven, dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en zorgzaamheid is nog onverwacht overleden mijn broer en zwager in de leeftijd van 84 jaar. Rien de Regt Jo Proost Onze dank gaat uit naar huisarts Wolbers, Buurtzorg, Allévo en Hospice Het Clarahojje voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 26 december 2018 Correspondentieadres: HeerWissestraat 12 4472 AP 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 31 december om 10.00 uur in de aula van crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 9.30 tot 9.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ko te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er vanaf 11.15 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in dorpshuis Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedankt voor een leven lang vriendschap en behulpzaamheid. We gaan je missen. René en Carla Kees en Ineke René en Marieke Lianne en Jan Rudie en Nikki vrijdag 28 december 2018 PM Wij zijn verdrietig en verbijsterd door het plotseling overlijden van Adri was vanaf het eerste moment betrokken bij de ontwikkeling en realisatie van ons mooie Dorpscentrum MeerWaarde. Na de ingebruikname in 2014 bleef hij betrokken als adviseur voor de stichting. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Stichting Dorpshuis Waarde Met verdriet en verbijstering, maar vooral dankbaar voor de grote waarde die hij heeft gehad voor ons dorp, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adri was vanaf de oprichting in 1992 tot op heden actief betrokken binnen de dorpsraad. Jarenlang al voorzitter en in de laatste jaren als adviseur. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden Dorpsraad Waarde De vang is neer De zeilen geklampt De ketting vast Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij zijn Adri als molenaar van molen de Hoed veel dank verschuldigd voor zijn inzet en advies voor onze stichting. Wij wensen Adrie, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Stichting Molen de Hoed, Waarde Het gemis was er al sinds jouw ziek zijn. Op 1 e Kerst bereikte ons het verdrietige bericht dat onze collega op maandag 24 december is overleden. Lieve Anja, wij zullen jouw warme zorg, je creativiteit en betrokkenheid bij de cliënten van SVRZ Maartenshof erg missen. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen en verdere familie. We wensen hen veel sterkte toe. Namens collega's, vrijwilligers en cliënten van SVRZ Tholen, Maartenshof Angela Bras bestuurder SVRZ Ingeborg Cornelis locatiemanager SVRZ Tholen Stil en verdrietig door het plotselinge verlies van onze lieve en vrolijke nicht tante Ankie Kapelle, 23 december 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 41