EN 15 Antoinetta Cornelia Kwisthout - Robesin Anna Maria de Lange-van der Gouwe iSyOVERICE BERICHTEN de persgroep. familieberichtenQ Janna Laurina Zijl - Ineke - Jozias Dieleman Jos Jo Moorthamer Nettie DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! donderdag 27 december 2018 zv Verdrietig geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Sinds 19 februari 2017 weduwe van Mathijs de Lange. Nieuwerkerk: Rien de Lange Marga de Lange-Mateboer H.l. Ambacht: Janny van Herk-de Lange Maarten van Herk Kattendijke: Joop de Lange Ida de Lange-van der Meer Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 22 december 2018 Correspondentieadres: Kureweg 20, 4474 AN Kattendijke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op zaterdag 29 december om 10.00 uur in een zaal van de 'Sionkerk', ingang via de Graaf Adolfstraat, te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets. Dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven is zacht en kalm overleden mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste moeder, mijn oma en dochter echtgenote van Pieter Cornelis Goosen Vlissingen, 20-8-1950 Gent, 23-12-2018 Axel: Pieter Goosen Terneuzen: Jeannette Nora Axel Don Vlissingen P.J. Schuurmans J. Schuurmans-Kosten - in herinnering - Kanaalkade 54 4571 CL Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 28 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Koestraat 2 te Axel. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren waarna u wordt uitgenodigd in het Torenlokaal. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van ZorgSaamThuis afd. Axel en afd. I.Z. van het U.Z. te Gent. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. "Uit het oog, maar voor altijd in ons hart" Met verdriet in ons hart, maar ook met dankbaarheid voor alle momenten die wij met hem mochten delen, hebben wij totaal onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, schoonbroer, oom en oudoom Zaamslag, 7 juli 1936 t Terneuzen, 24 december 2018 Namens de familie: Riet Dieleman Correspondentieadres: Brugstraat 2, 4533 PG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 december om 11.00 uur in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van voornoemde aula. V. Wij geven kennis van het overlijden van onze beminde broer, schoonbroer, oom en neef Kuitaart, 3-6-1938 f Terneuzen, 23-12-2018 Familie Moorthamer Kuitaart, 23 december 2018. Correspondentieadres: Thorbeckelaan 7 4571 KK Axel De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 29 december 2018 om 10.30 uur in de kerk van de H. Comelius, Jac. de Waalstraat 23 te Lamswaarde, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Lamswaarde. Afscheid nemen van Jo is mogelijk in de familiekamer van uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst, vrijdag 28 december van 19.00-20.00 uur. Na de begrafenis wordt u in de koffiekamer van uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst, verwacht voor koffie met broodje. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Verder van de wereld weg, elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Toon Hermans Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omaatje weduwe van Carolus (Karei) Johannes Kwisthout in de leeftijd van 96 jaar. Sas van Gent: Marijke Steenbergen'. Johan en Ella Sas van Sent: Arnold en Lieneke Zelzate: Adrie en Sinette Axel: Ida en Piet Middelburg: Anita en Ron Klein- en achterkleinkinderen Sas van Sent, 25 december 2018. Corr.adres: Familiehuis De Seslootene Boom ovv Fam. Kwisthout Kleine Markt 5-6, 4551 BS Sas van Sent Een woord van dank is er voor de verzorgenden van Zorgcentrum De Redoute en Zorgcentrum De Vurssche, afdeling Magrette. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Seslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Sent, waar u woensdag 2 januari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 3 januari om 11.00 uur in Familiehuis De Seslootene Boom. Aansluitend zal de crematie in stilte plaats vinden. vv COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. onhne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 51