10 OVERLEDEN Ankie Machielse-Schouls Judith Meijer - Dijkema Judith Judith Meijer-Dijkema Judith Dijkema Jacomino Copello - Rijk Adrie Kooman Voor altijd in ons hart lieve Judith Mina Jo Kooman - Nortier donderdag 27 december 2018 "Want bij U is mijn leven geborgen, in de schaduw van Uw vleugels zal ik schuilen" Psalm 57:2 Door haar Hemelse Vader is thuisgehaald onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma Wieringermeer, 23 januari 1945 f Vlissingen, 24 december 2018 Jan Willem Machielse Jacobine en Gerlé, Levl en Ben Marlies en Tjiwolt onze Ankie, Mandalie en Ferdinand, Jeroen en Jolise, Jayce Rachel en Etienne Ilse Luc Perry en Mathilde, Lotte en Sander Karei Floris Julia Wilbert en Ana, Robert-Jan en Marjolein Correspondentieadres: Boulevard Bankert 760, 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op donderdag 27 december van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum Adagio, Buitenhovenlaan 1 in Middelburg. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 28 december om 11.15 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 in Middelburg. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 in Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingsruimte van de Gasthuiskerk. Was het maar gisteren toen was je er nog.... Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet, nu wij geheel onverwachts afscheid hebben moeten nemen van mijn maatje en mijn lief meisje Judith Kapelle 26 - 7 - 1974 Goes 23-12-2018 44 jaar Mare Meijer Robin Steffy DiegoSnowy «i* Oude Zandweg 13 4456 RH Lewedorp We nemen afscheid van Judith op zaterdag 29 december om 17.00 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Hierna ontmoeten we elkaar voor een informeel samenzijn in de lounge. Judith kende heel veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. We zijn verbijsterd en geschokt door het plotselinge overlijden van onze lieve dochter en zusje Dochter van: At en Marie Dijkema Zusje van: Nico en Dian Dijkema We zullen je heel erg missen. Te jong en volop in het leven Mocht jij je dromen niet meer beleven Jolanda Niels Kiki, Robert, Vieve When someone you love becomes a memory, the memory becomes a treasure. Judith, Lieve schat we missen je! Until we meet again Danny en Rajen alle doggies: Bandit, Binky Chahaya, Sukha, Vayana Rosie, Rettie en jouw Blue Verdrietig zijn wij omdat Judith, onze vriendin, Marco's maatje, is overleden. Wij wensen Marco, naaste familie van Marco, naaste familie van Judith heel veel sterkte toe met dit verlies. Liefs, Dave Cobus Marjan Henry John Sandra Leando Johan Joselien Leo Justin Judith Melanie Lau Robyn Michiel Ricardo Marjoke Ramon Robbert Patricia René Simon Mendy Rinus Sjaak Caroline en kinderen Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve nicht echtgenote van Marco Meijer Vlissingen: Oom Jan en tante Lenie Dijkema - de rijder Goes: Oom Adrie t en tante Jopie Dijkema - Rooze Goes: Tante Tine en oom Guillaume t Lakké - Dijkema Nichten en Neven Goes, 23 december 2018 PM -\ Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. - Toon Hermans - Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alle liefde en de goede zorgen die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Echtgenote van Kees Capello 9 novembeï 1927 25 aecemoel 2018 Henriëtte en Simon Peter en Patricia Marie-José Cora Marie-Antoinette en Wijnand Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Keihoogteweg 6, 4491 PT, Wissenkerke De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 december 2018 om 9.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 (afslag 35a op de A58) te Goes. Na de dienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van Ter Valcke, woning 4-05, voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben onze lieve papa en trotse opa los moeten laten 20 april 1934 f 24 december 2018 weduwnaar van Jo Kooman f Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 24 december 2018 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Kooman, De Wijper 8, 4726 TG Heerle Adrie ligt opgebaard in het rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, waar u op zaterdag 29 december tussen 12.15 en 12.45 uur afscheid van hem kunt nemen. De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden om 13.30 uur in de aula van crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium waar u de familie op een informele wijze kunt condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46